Ремонт квартири в новобудові - LP

Ремонт в новобудові

Якщо ви відвідали розділ сайту «ремонт з нуля в новобудові», то в першу чергу ми хочемо вас привітати з придбанням свого гніздечка. Тепер залишилося відремонтувати житлове приміщення і створити комфортні умови для проживання. Відвідавши наш сайт, ви стали набагато ближче до приголомшливого результату. Наша компанія має великий досвід з надання будівельних послуг. Ми любимо свою роботу і завжди отримуємо відмінний результат на виході. Наші будівельні бригади складаються з досвідчених професіоналів, які пройшли суворий персональний відбір. Ми працюємо по совісті і надаємо гарантію на всі види виконаних робіт.

Особливості ремонту в новобудовах

Ремонт в новобудові під ключ відрізняється від капітального ремонту. Для того щоб уникнути неприємностей робоча бригада повинна орієнтуватися в багатьох нюансах і сюрпризи, які може піднести новозбудований будинок. Професійні працівники передбачають той момент, що практично всі новобудови на протязі декількох років дають усадку, це тягне за собою патьоки опалення, тріщини в обробці, перекіс дверних коробок і так далі.

Кваліфіковані фахівці не можуть на сто відсотків застрахувати клієнта від сюрпризів згодом усадки будинку, але, тим не менш, зроблять все можливе, щоб уникнути неприємностей. Ця тема постійно вивчається нашою компанією і в процесі ремонту, ми використовуємо всі свіжі знання для того, щоб запобігти деяким негативним явищам.

Природно, передбачити всі можливі нюанси, пов’язані з усадкою не може ніхто. Тому ми завжди рекомендуємо мінімізувати ризик псування майна наступними діями:

  • в перші два три роки не вдаватися до дорогим оздоблювальним матеріалами. Краще віддати перевагу бюджетним обробних матеріалів;
  • при стягуванні підлоги передбачити шви деформації по периметру і відокремлювати стяжку в кожній з кімнат один від одного;
  • використовувати фасадну сітку для стін (щільність 120-140г на м2);
  • віддати перевагу натяжної стелі;
  • вибирати шпалери на флізеліновій основі.