Ремонт в Києві

Протягом довгих років наша компанія ефективно здійснює ремонт. Київ та інші міста встигли переконатися в цьому. Це дозволило нам скласти чіткі план дій, який дозволяють максимально збільшувати продуктивність праці, а всі терміни зводити до мінімуму. Не варто економити на домашньому затишку, якщо вже давно прийшов час оновити своє житло!

Особливості ремонту в Києві

Ми займаємося ремонтом по всьому Києву в приміщеннях будь-якого типу, особливості кожного з яких враховуються при проведенні тих чи інших робіт. Так, старі квартири, бачили на своєму віку не одного господаря, потребують капітального або комплексного ремонту, який ми успішно виконуємо. Новобудови і котеджі також необхідно повністю обладнати, якщо ви – перший їх власник.

 

 

Ми враховуємо всі побажання клієнта і надаємо повний спектр послуг, до переліку яких входить створення унікального дизайн-проекту. Природно, що не може бути й мови про однакові проектах для великих сталінських будинків, з високими стелями і хрущовських, з низькими. Ціни на ремонт залежать тільки від вас і вашого житла.

Ціни на ремонт в Києві

Вами твердо вирішено зробити ремонт? Ціни – перше, на що варто звернути увагу. Залежно від типу будинку, застосовуваних матеріалів, загальною ремонтованої площі, вони будуть різнитися. Погодьтеся, укласти дорогий паркет на площу в 100 кв. м коштує значно дорожче, ніж звичайний ламінат на 40 кв. м.

Вид послуг ціна, грн/м2
Ремонт косметичний від 1 200
–//– капітальний від 2 500
–//– євроремонт від 3 000

Детальніше про ціни

Київ – наше з вами місто! Ми робимо його краще кожен день!