Ремонт в офісі: як заощадити на матеріалах?

Від 0
652

Ремонт офісного приміщення – це вибір не найдорожчих або дешевих матеріалів, а вміле їх поєднання. Далі ми розповімо як декорувати стелю, стіни і підлогу економно і якісно.

Ремонт в офісі

Стеля

Рівна стеля, на якому немає комунікацій і проводів досить обробити ґрунтовкою і пофарбувати фарбою світлого відтінку. Матеріали можна вибрати з середнього цінового сегмента, але від добре зарекомендував себе виробника. Якщо ж стеля не рівний, а на усунення цієї проблеми немає часу, то на допомогу прийдуть натяжні стелі. Щоб заощадити вибирайте не глянцевий, а матовий матеріал для стелі. Не робіть багаторівневі стелі зі складними дизайнерськими рішеннями. Це завжди коштує дорого і абсолютно не потрібно в офісному приміщенні.

Стіни

Різноманітність матеріалів для декорування стін дозволяє вибрати покриття на будь-який смак і бюджет. Найпростіший, але не практичний варіант – паперові шпалери. Міняти таке покриття доведеться часто, так як шпалери вигоряють на сонці, що з естетичної точки зору неприпустимо в офісному приміщенні. Вибирайте декор у вигляді вертикальних смуг. Від малюнка краще відмовитися, так як його потрібно підганяти, що збільшує кількість використаного матеріалу.

Дрібні нерівності на стінах допоможуть приховати вінілові або бамбукові шпалери. Це також досить економний варіант. Відмінність їх від попередніх у тому, що цей матеріал можна фарбувати кілька разів.

Вирівнювання стін завжди дорогий вид роботи. Тому при обмеженому бюджеті помітні дефекти краще приховати за допомогою гіпсокартону. Прекрасним варіантом для офісних приміщень стануть скловолокнисті шпалери, які також можна покривати фарбою близько 10 разів.

При декоруванні стін шпалерами не рекомендуємо економити на шпаклівці: гіпсова в рази краще акрилової.

Ще одним бюджетним варіантом стане фарбування стін. При чому всі нерівності і шорсткості, які на ній є, прибирати зовсім не потрібно. Просто нанесіть нерівними мазками фактурну штукатурку і пофарбуйте її потрібним кольором.

Сучасні стилі інтер’єрів, такі як лофт і індустріальний, також допомагають економити на ремонті.

Підлога

Перед декоративним оформленням статі бажано виконати його стяжку. На цьому етапі ремонту бажано не економити. Але якщо ж бюджет дуже обмежений, то з підлогових матеріалів вибирайте килимове покриття (ковролін) або лінолеум. Але пам’ятайте, підлоги з зовсім дешевих матеріалів довго не прослужать, тому вибирайте дорогі або з середнього цінового сегмента покриття.

А ось паркет при обмежених коштах краще не класти. Підготовка підстави і монтаж самого матеріалу дуже витратний вид робіт. Замість нього можна використовувати ламінат 32 класу і вище. Установка такого статі не вимагає спеціальних навичок і багато часу. При цьому матеріал має високий рівень зносостійкості.

Поради від фахівців

  • Чи не переплачуйте за відоме ім’я. Гідні матеріали є і у вітчизняних виробників.
  • Не купуйте занадто дешеві матеріали. Ремонт з ними якісним не буде.
  • Купуйте матеріали у самого виробника.
  • Використовуйте готові суміші. Вони сертифіковані і приготовлені з дотриманням технології.

Економити гроші при ремонті офісного приміщення можна і потрібно. Головне тверезо оцінювати прийняті рішення і дотримуватися вищеописаних рекомендацій.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар