Теплі підлоги в теорії і практиці

Від 0
783

Теплі підлоги – це система, що дозволяє істотно підвищити рівень комфорту мешканців. Основна суть гранично проста: теплоносій циркулює в контурах опалення, які знаходяться в підлозі.

Як утеплити підлогу

В результаті досягається:

  • рівномірний прогрів приміщення;
  • економія завдяки швидкому розігріву обсягу;
  • приємна теплота, що виходить від статі.

Під час ремонту квартир в Києві можуть прокладатися:

  • Водяні теплі підлоги, при наявності теплових лічильників, власного котла, дозволу від забудовника або керуючої компанії.
  • Електричні теплі підлоги – саморегулюючі кабелі, карбонові мати, інфрачервоні плівки і комплекти для укладання.

особливості монтажу

Водяна тепла підлога, який монтується в процесі євроремонту будинку, використовується найчастіше для обігріву великих площ. Однак його зміст вимагає значних фінансових вкладень: від покупки устаткування, до монтажу. Щоб підвищити ефективність теплих підлог можна також виконати утеплення стін, провести роботи з утеплення даху, підвалу та фундаменту.

Електричні теплі підлоги прості в установці, не вимагають підключення до складних інженерних систем, є бюджетним варіантом в плані комплектації. Додатковою зручністю є можливість використання терморегуляторів, программаторов, які дозволяють знизити енергоспоживання на 20-30%. Електрична тепла підлога популярний для монтажу в санвузлах, коридорах, передпокоях, вітальнях.

Вважається, що для якісного обігріву приміщень необхідно використовувати комбінований спосіб опалення: тепла підлога і радіаторне опалення. Це необхідно, щоб за рахунок підвищення конвекції знизити температуру підлоги. Комфортною вважається температура поверхні підлоги не більше 22-24 ° С.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар