Види підлогових покриттів

Від 0
441

Для того щоб будинок був повною чашею, залишався комфортним і затишним для власників, необхідно ретельно підходити до питань вибору всіх будівельних і оздоблювальних матеріалів. Під час ремонту квартир в Києві рано чи пізно гостро постане питання вибору підлогового покриття.

покриття підлоги

Переваги, недоліки і особливості матеріалів для покриття підлоги:

  • Лінолеум – найбільш часто використовуваний вид покриття, особливо для місць з інтенсивною експлуатацією (кухні, коридори, офісні приміщення, вітальні). Недорогий, витривалий, довговічний матеріал. Недоліки: досить м’який, можна легко деформувати. У той же час, його швидко і легко укладати, а також існує величезна кількість забарвлень, для будь-якого інтер’єру.
  • Паркет або паркетна дошка – натуральний елітний матеріал, який виготовляється з дерева і укладається на підготовлену основу. Один з найдорожчих видів підлогових покриттів, однак, підкреслює статус власника, дозволяє виконати ремонт приміщень в Києві в розкішному стилі. Переваги: натуральний, має яскраво виражену текстуру дерева, довговічний. Недоліки: висока ціна, чутливий матеріал до вологи.
  • Керамограніт або керамічна плитка – прекрасний матеріал, який легко обслуговується, довго служить, не змінює своїх декоративних характеристик з часом. Найчастіше використовується для приміщень з підвищеною вологістю, наприклад, басейнів, лазень, а також для місць підвищеної експлуатації – коридорів, залів. Переваги: привабливий зовнішній вигляд, довговічність, зносостійкість, стійкість до перепадів температур. Недоліки: відносно висока вартість укладання і матеріалу. Також плитка і керамограніт прекрасно підходять для укладання системи теплих підлог, теорія і практика роботи з якими підтверджує цю доцільність.

Щоб правильно визначитися з типом підлогового покриття, проконсультуйтеся з будівельниками, а також враховуйте інтенсивність експлуатації приміщення після закінчення ремонту.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар