Як оформити вітальню в скандинавському стилі: кращі підказки

Від 0
477

Якщо вам подобається скандинавський стиль і ви нарешті то вирішили зробити ремонт у вітальні, то наступні рекомендації будуть вам корисні. Ми зібрали кращі прийоми, які люблять використовувати дизайнери. Чи готові? Поїхали!

Чорно-білі смужки

Досить поширений прийом в скандинавському інтер’єрі. Але їх не повинно бути занадто багато. Для настільки стриманого стилю досить просто розставити акценти – пара смугастих подушок або настінний килим.

оформлення вітальні

Невисокі довгі шафи

Найчастіше саме такі шафи використовують скандинави. На відміну від високих стелажів, такий вид меблів не захаращує простір і в той же час вирішує проблему організації і зберігання речей. Але і стелажі часто використовуються скандинавами при оформленні інтер’єру.

Поєднання стилів

Цей прийом часто використовують дизайнери і дуже успішно. Скандинавський стиль відмінно поєднується з багатьма іншими: мінімалізм, кантрі, лофт, індустріальний і ін. Надихайтеся і експериментуйте!

Білі стіни і світлі підлоги

Так як скандинавський стиль – це досить стриманий стиль, то таке поєднання стін і підлоги цілком передбачувано. Проте, це виглядає дорого і сучасно. Пол обов’язково повинен бути дерев’яним.

Кольорові акценти

Щоб якось розбавити стриманість, притаманну скандинавському стилю, дизайнери додають кольорові акценти у вигляді декору або меблів. Популярні кольори: жовтий, червоний, сірий, блакитний, рожевий. Але намагайтеся не переборщити з акцентами. Часом досить однієї яскравої речі, щоб зробити інтер’єр оригінальним.

Шкіряні елементи або геометричні візерунки

Чи стануть відмінним доповненням до вашої вітальні. Вибирайте, що вам до душі і вперед за експериментами!

Дерево і бетон

Можливо звучить дивно, але їх поєднання в інтер’єрі виглядає дуже сучасно і затишно.

Настінні картини і фотографії

Не купуйте ці речі в мас маркеті. Краще зробіть фотопідбірку зі своїх фотографій або купіть картину в галереї.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар