Як робиться суха стяжка підлоги в квартирі?

Від 0
456

Буде фінішна обробка підлоги красивою і довговічною багато в чому залежить від того, наскільки якісно буде виконана стяжка. Хочете зробити її максимально швидко і з мінімальними вкладеннями? Виконайте суху стяжку підлоги.Як робиться суха стяжка підлоги

З чого складається суха стяжка?

Для пристрою сухої стяжки необхідна:

  • Плівка для забезпечення первинної гідроізоляції.
  • Демпферна стрічка для зазору біля стін.
  • Сухе засипання для створення рівного покриття (керамзитовий пісок, шлаковая пемза, дрібнофракційний гравій, перліт).
  • Листовий матеріал (вологостійкість фанера, азбестоцементні листи, ГВЛ, ОСП, ДСП).

Підготовчі роботи

Можливо, у вас виникає питання: навіщо готувати підставу, яке буде знаходитися під засипанням? Так, ідеально рівна бетонна основа не потрібно. Але великих дефектів не повинно бути, тому що вони деформують підкладку з плівки. Усунувши тріщини і ямки, залийте їх спеціальним складом. Після висихання, приберіть пил і сміття.

Настил гідроізоляції

Чи не пропускайте цей етап робіт! Витрати на гідроізолюючу плівку зовсім невеликі, при цьому вона значно подовжує термін служби стяжки і робить її більш надійною. Мембрана повинна покривати не тільки підлогу, але стіни кімнати на плановану висоту заливки.

Укладання сухої засипки

Специфіка сухої стяжки підлоги полягає в тому, що вона здійснюється з використанням системи маяків. Це можуть бути Металлопрофілі або просто прямі дощечки. Після завершення робіт їх забирають з стяжки. Сухе засипання розподіляється рівномірно по всій поверхні такими способами:

  • Профіль встановлюють бічними полками вниз, утапливая в засипці так, щоб його верхня площина розташовувалася на висоті нульової позначки. Як тільки поверхня стане рівною, видаляють маяки і поглиблення засипають.
  • Маяки розміщують на нульовій позначці площиною вниз і в профіль поміщають засипку. Після видалення маяків поверхню виходить абсолютно рівною, без канавок.

Укладання листового матеріалу

Укладання прийнято починати з кута приміщення. Листовий матеріал зістиковується по виступах замкових частин або по пазах. На місця з’єднання можна нанести спеціальний будівельний клей, а потім зафіксувати їх саморізами. Підсумковий етап укладання сухої стяжки полягає в обрізанні плівки і демпферного стрічки, що виходять за поверхню підлоги, по всьому периметру приміщення.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар