Які інструменти потрібні для паркетних робіт?

Від 0
915

Згодом підлогу в будь-якій квартирі або будинку вимагає заміни. Паркет – якісний і довговічний матеріал, укладання якого коштує недешево. Якщо ваш бюджет розрахований на допомогу з боку професіоналів, то це здорово. Якщо ні, не біда! Далі ми розповімо які будуть потрібні інструменти для проведення паркетних робіт своїми силами.

Інструменти для паркету

Основні інструменти. Щоб виконати якісно роботу по ремонту або укладання паркету, знадобиться: рубанок, пила, шершебель, молоток, стамески, кутник, лінійка, метр. Призначення всіх цих інструментів добре відомо, тому зупинятися окремо на кожному з них ми не будемо.

Специфічний інструмент. Більш специфічним інструментом для виконання паркетних робіт є:

  • добойник – інструмент у вигляді конусоподібного стрижня, головним завданням якого є утапливание капелюшків цвяхів;
  • спеціальний молоток для паркету – має скошений ніс, завдяки чому їм зручніше забивати цвяхи, не пошкоджуючи при цьому покриття;
  • гребінка – це спеціальний зубчастий шпатель, за допомогою якого вирівнюють бітумну мастику холодного застосування;
  • цикля – ще один спеціальний інструмент, призначений для циклювання паркетної підлоги. Має вигляд тонкої пластинки, виготовленої зі сталі. Періодично інструмент потрібно підточувати.

Спеціальний інструмент для розпилу і підгонки. Для виконання невеликих робіт по розпилюванню і підгонці паркетних дощок, як правило, використовують переносну дискову пилу або більш професійний прилад – паркетний верстат. Останній оснащений дисковою пилкою, ножовим барабаном і фрезою.

Майстри ж використовують професійний електричний інструмент, для роботи з яким потрібні спеціальні знання і навички. За допомогою цього інструменту фахівець регулює глибину пропила і задає напрямки для різання матеріалу.

Укладання паркету або його ремонт – не така вже й складне завдання. Головне правило – чітко дотримуватися технологію, покрокову інструкцію якої можна легко знайти в Інтернеті.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар