Звична всім квартира стандартного планування здається багатьом нудною і незатишною. Тому, більшість людей прагне створити комфорт у власному житлі шляхом її переробки.
Сучасний ринок пропонує настільки багато будівельних послуг, що повна і часткова перепланування квартири вже не здається чимось недосяжним. Сьогодні з нею може впоратися будь-хто. Звичайно, не без допомоги професіоналів. Ми підготували кілька корисних порад, які в рази полегшать процедуру перетворення житла.
№1: Не забувайте про документах
Знесення будь-якої стіни в багатоквартирному будинку потрібно узгодити в усіх відповідних інстанціях. Наприклад, позбавлятися від несучих стін строго заборонено комунальними службами: ви можете запросто стати причиною обвалення або пошкодження частини будинку.
№2: Згадайте про сонце
Подумайте, де ви хочете вранці бачити сонце, що сходить. Виходячи з цього, плануйте проект майбутнього ремонту квартири в Києві .
№3: Здраво оцінюйте ситуацію
Намагайтеся максимально правильно розпорядитися простором в квартирі. Не варто робити кімнат більше, ніж дозволяє площа квартири. Залиште краще місце для невеликої комори. Вона обов’язково стане в нагоді в майбутньому.
№4: Поговоріть з сусідами
Перш ніж переносити санвузол з одного боку квартири в інший, поспілкуйтеся з сусідами. Запитайте, чи не викличе у них це незручності. Погодьтеся, мало кому сподобатися спати з дзижчить над головою пральною машиною.
№5: Зверніть увагу на звукоізоляцію
Якщо у вас з вікна відкривається гарний панорамний вид, то відмінним рішенням буде збільшення вікна. Однак, якщо воно виходить на велику автомагістраль, утримайтеся від цієї затії. В іншому випадку, ризикуєте наповнити своє життя вуличним шумом і суєтою.
№6: Виберіть найбільш відвідувані кімнати
У перепланування квартири важлива кожна кімната. Але в першу чергу змін піддаються часто відвідувані мешканцями кімнати: кухня, їдальня, ванна. Саме вони потребують просторі і розширенні.
№7: Подумайте про другому санвузлі
Якщо у вас велика сім’я, то варто задуматися про створення другого санвузла. Пам’ятайте, що перепланування – це, перш за все, зручність.
№8: Віддайте перевагу зручну студію тісному «однушки»
Власникам однокімнатних квартир рекомендується звернути увагу на модна течія в світі будівництва – квартири-студії. Приберіть всі стіни, розширте кухню, відокремивши її від зони відпочинку барною стійкою. У свою чергу, спальну зону завжди можна відокремити невеликий гіпсокартонної перегородкою. Правильно підібраний дизайн гарантує затишок навіть невеликій за площею квартирі. Зверніть увагу на модний стиль еко. Детальніше: https://budexim.com.ua/interer-v-stile-eko .
№9: Звертайте увагу на правові акти
При плануванні розміру майбутньої кімнати, загляньте в нормативний документ, де вказана мінімальна площа житлової квартири. Якщо вона буде менше заявленої, в майбутньому можуть виникнути проблеми, особливо при продажу житлоплощі.
№10: Відмовтеся від суцільних вікон
Суцільні пластикові вікна – красиво, але непрактично. У квартирах, зокрема, 3-х і більше кімнат необхідно якісне наскрізне провітрювання.
№11: Подбайте про сусідів знизу
Переносячи санвузол або розширюючи кухню, встановіть на підлогу якісну гідроізоляцію. Це допоможе уникнути неприємних наслідків, зберігши добросусідські відносини між вами і іншими мешканцями будинку.
№12: Узгодьте бюджет
Завчасно прорахуйте всі можливі витрати на ремонтні роботи. Тільки так можна остаточно з’ясувати у скільки обійдеться ремонт в однокімнатній квартирі або квартири площею більше. Якщо у вас не вистачає грошей, краще почекати деякий час.
Перепланування – процес тривалий, а тому деякі матеріали можуть збільшуватися у вартості. Враховуйте це.
Побережіть власні нерви і сили, зателефонуйте нам. Наша компанія готова надати всі види робіт починаючи від знесення стін і закінчуючи фінальної обробкою і дизайном інтер’єру .
Телефонуйте і замовте послуги
вже сьогодні!
Скористайтеся шансом, і ви не пошкодуєте!