15 помилок при ремонті, про які варто подумати на самому початку

Від 0
701

Іноді невелика помилка, допущена при ремонті, здатна зіпсувати результат. Вона може початком проблем, вирішення яких потребує додаткових коштів, а часом може привести до необхідності нового ремонту квартири в Києві . Щоб уникнути цього, будь-які ремонтні роботи повинні починатися з чітко продуманого плану.


2b55ed09a80b635705cb6fd1dd7fea91

Сім разів відміряй …

Першим етапом ремонтних робіт є його проектування. Слід замовити фахівцям або розробити самостійно:

 • проект перепланування (якщо вона запланована);
 • план електропостачання приміщення;
 • дизайнерський проект.

Всі розробки повинні бути здійснені відповідно до СНиП та з урахуванням поширених помилок, про які піде мова далі.

Помилки, яких слід уникати при зміні плану комунікацій

 1. Ремонт ванної кімнати . Часом для збільшення вільної площі назріває необхідність зміни місця розташування мийки, ванни або унітазу. Дуже важливо при цьому правильно розрахувати перепад висот. Для нормального зливу води він повинен становити 3-5% від відстані, на яке сифон зміщується від стояка. В іншому випадку вас чекає часте засмічення каналізації.
 2. Відсуваючи парової полотенцесушитель від стояка, слід стежити, щоб підведення до нього труби здійснювалося без виражених перегинів і кутів, інакше не уникнути повітряних пробок.
 3. Радіатор не слід переносити від вікна, тут він найбільш ефективний, так як протистоїть йде від нього холодним повітряним потокам.
 4. Неприпустимо втручання в загальний повітропровід.
 5. Не можна приховувати штукатуркою газові труби і стояки опалення, адже в разі аварійної ситуації труби повинні бути доступні. Приховати труби можна за допомогою знімного короба, виконаного відповідно загальних тенденцій інтер’єру.

1452933283_1043046_original

Помилки при влаштуванні підлог

 1. Стяжка повинна виконуватися відповідно оздоблювального матеріалу. Стяжка для плитки повинна бути трохи вище середнього рівня, для паркету – нижче. Рівень підлоги в приміщенні з санвузлом повинен бути трохи нижче.
 2. По можливості в ванні і кухні краще зробити тепла підлога, причому слід врахувати, що гладка плитка набагато простіше в догляді. Детальніше про вибір плитки: https://budexim.com.ua/vybor-keramicheskoj-plitki-dlya-kuxni .

Як уникнути помилок при влаштуванні стель

 1. Обробку стелі в новобудові слід починати тільки після повної усадки будівлі, тільки так можна уникнути тріщин.
 2. При використанні гіпсокартону, монтажу підвісних стель слід уникати громіздких люстр (або передбачити кріплення заздалегідь). Також заздалегідь слід встановлювати кріплення для спортивних снарядів в дитячу кімнату.

Оздоблення стін, спорудження перегородок

 1. При використанні гіпсокартону, не можна забувати про його нестійкості до високих навантажень. Слід оберігати його від важких книжкових полиць, бойлера, шафок для інструменту і т.д.
 2. Для приміщень з підвищеною вологістю необхідно вибирати вологостійкий гіпсокартон.
 3. Стики між листами гіпсокартону необхідно закрити вологостійкої мастикою, а для надійності їх можна обклеїти стрічкою з вологовідштовхувальними властивостями.

sovet12

Монтаж електропостачання

 1. Монтаж електропроводки вимагає ретельно продуманого розміщення розеток відповідно плану установки побутової техніки, електроприладів і апаратури.
 2. У плані електропостачання слід передбачити декілька зайвих розеток.
 3. Щоб уникнути неприємних сюрпризів згодом, слід запастися планом-схемою прихованої проводки.

При виконанні ремонту також слід дотримуватися послідовності роботи – не приступати до обробці приміщення, поки не будуть завершені роботи з комунікаціями. Дотримання простих правил допоможе вберегтися від помилок при ремонті, попередить неминучість перероблення, а відповідно – застрахує від зайвих витрат.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар