Зимова закупівля: економія до 40%

Від 0
391

Рано чи пізно в житті настає момент, коли ви розумієте, що без ремонту не обійтися, і починаєте шукати шляхи найбільш безболісного його здійснення. Але ремонт квартир в Києві – не тільки трудомісткий, але і досить витратний процес. І тільки ретельна його планування допоможе дещо скоротити витрати.


записна кніга3

Розумна економія – зимова закупівля матеріалів для ремонту

Одна з хитрощів, яка допомагає істотно заощадити при виконанні ремонту, – зимові закупівлі будівельних матеріалів. Виконувати ремонт взимку зважиться далеко не кожен – адже це пов’язане з безліччю незручностей. А ось купити все необхідне для ремонту взимку – набагато простіше і вигідніше, так як:

  • Затишшя на ринку будівельних матеріалів в цю пору сприяє зниженню цін на товари, надання знижок, проведення всіляких акцій і т.д.
  • Зниження купівельного попиту взимку позбавить вас від товкучки в будівельних супермаркетах, ви зможете не тільки спокійно підібрати потрібні матеріали, але і розраховувати на професійну консультацію менеджера.

Але щоб зимова закупка не закінчилася придбанням випадкового набору матеріалів, поставитися до неї слід відповідально. Детальніше: https://budexim.com.ua/15-oshibok-pri-remonte-o-kotoryx-stoit-podumat-v-samom-nachale .

remont-kvartir-v-spb-po-vashemy-zakazy

Як взимку закупити матеріали до майбутнього ремонту?

підготовка

Будь-який ремонт слід починати з планування. Перш, ніж відправлятися за покупками, ви повинні чітко уявляти, як ви хочете перетворити простір, і що вам для цього знадобиться.

Якщо ви плануєте доручити ремонт в новобудові професійної бригаді, краще звернутися до відповідного постачальника послуг заздалегідь, тоді вони самі розроблять дизайн, відповідно ваших побажань, і складуть список необхідних матеріалів, а також порекомендують їх виробників.

Якщо збираєтеся ремонтні роботи виконувати самостійно:

  • продумайте дизайн;
  • складіть список необхідних матеріалів та інструментів;
  • підберіть з численного асортименту сучасного ринку матеріали, властивості яких максимально задовольняють ваші умови і потреби, поцікавтеся надійністю брендів і т.д.

закупівля матеріалів

Існують різні варіанти придбання будівельних матеріалів, кожен з яких має переваги та недоліки:

  1. Місцеві магазини більше підходять для придбання невеликих партій певних товарів (хоча ціни тут можуть бути завищені).
  2. Закупівля в дилерів конкретних виробників забезпечить вам гарантію якості і оптимальні ціни. Але придбати таким чином можна тільки певні види продукції.
  3. Інтернет-покупки дозволять вам заощадити час, але далеко не завжди гарантують якість товару. Тому здійснювати їх краще тільки у великих, перевірених компаній.
  4. Будівельний супермаркет відрізняється величезним асортиментом. Тут можна купити одночасно все необхідне і замовити доставку.

savings_on_repairs_1

зберігання матеріалів

Здійснюючи попередню закупівлю матеріалів, слід подбати про належні умови їх зберігання. Зробити це можна на спеціалізованих складах (орендуючи бокс), в теплому гаражі, в сараї, в квартирі.

Підійшовши до питання зимової закупівлі грунтовно, ви зможете значно заощадити витрати на ремонт (до 40%). Крім того, наявність готових матеріалів дозволить прискорити ремонт при настанні сезону.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар