6 найбільш екологічних матеріалів для ремонту

Від 0
1021

Багато людей, зробивши ремонт, починають відчувати неприємний запах і навіть скаржитися на нездужання. У більшості випадків це викликано присутністю формальдегідів або інших токсичних речовин в повітрі. Тому ми радимо вибирати матеріали, які не погіршують внутрішній мікроклімат в приміщенні.

Екологічні матеріали для ремонту

Бамбук

Швидкість зростання бамбука в 8 разів більше, ніж у листяних дерев. Тобто це джерело деревини дуже швидко відновлюється і, використовуючи його для ремонту, ви вносите свій вклад в збереження природи. Крім цього, бамбук дійсно екологічний. З такого матеріалу роблять стільниці, меблі та килимки. Їх можна купувати навіть для облаштування спалень і дитячих кімнат.

Бетон

Ви знаєте, що бетон – недорогий матеріал, який легко витримує випробування часом, вологою і механічним впливом. Також це дійсно безпечний для здоров’я матеріал. Для облаштування інтер’єру його використовують в якості матеріалу для підлог і виготовлення стільниць.

Пробка

Цей екологічний матеріал вже набув широкої популярності серед дизайнерів. Він може використовуватися для створення підлогового покриття, декорування стін і меблів.

Світлодіоди

Даний тип освітлення – одне з кращих рішень для будь-якого будинку. Світлодіоди споживають мало енергії, безпечні для очей і термін їх служби понад 20 років, тобто, міняти їх потрібно вкрай рідко.

Нетоксичні фарби

Останнім часом відбулася революція у виробництві фарбувальних складів. У нових фарбах практично відсутні шкідливі леткі сполуки, які забруднюють ґрунтові води і озоновий шар. Вибирайте саме такі склади для внутрішніх робіт і ви завжди будете почувати себе чудово.

Натуральна штукатурка

Для створення «марокканського» або «венеціанського» стилю в приміщенні використовується штукатурка. Вибирайте тільки ту, яка є натуральною. До складу такого матеріалу не входить гіпс і токсичні пігменти.

Ні в якому разі не купуйте оздоблювальні матеріали, які містять фенол, толуол, свинець і ацетон. І обов’язково після завершення ремонту добре провітріть приміщення, залишаючи відкритими вікна протягом декількох днів.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар