Як видалити герметик з плитки, скла та інших поверхонь?

Від 0
543

Видалити силіконовий герметик – справа непроста. Але стикається з ним практично кожен, хто робить ремонт у ванній. Як вийти з ситуації, від герметика не залишилося і сліду, але при цьому не пошкодити поверхню? Є кілька способів.

видалення герметика

Видалення свіжого герметика

Тільки нанесений силіконовий герметик можна видалити практично чим завгодно. Але найкраще зробити це за допомогою мильного розчину і м’якої губки. Обробляти забруднену поверхню потрібно акуратними круговими рухами. Герметик розм’якшиться і його можна буде повністю прибрати сухою ганчіркою.

Механічний метод

Помітили силікон, коли він уже помітно підсох? Герметик, який вже зчепився з поверхнею, можна повністю прибрати механічним способом – зішкребти. Роблячи це, будьте гранично уважні, інакше можна пошкодити облицювання або поранитися. Щоб зішкребти силікон, можна використовувати:

  • канцелярський або кухонний ніж;
  • невеликий шпатель;
  • лезо;
  • скребок.

За допомогою механічного способу з кахлю можна не тільки прибрати надлишки, а й трохи підкоригувати шви.

Хімічний метод

Затверділий силіконовий герметик найкраще видаляти хімічним методом. Для цього застосовують розчинники, наприклад, уайт-спірит, або спеціальні сіліконорастворяющіе пасти і аерозолі. Щоб повністю видалити затверділий матеріал:

  1. Намочіть розчинником м’яку тканину і ділянки, де є плями герметика.
  2. Коли силікон перетвориться в кашку, зітріть його ганчіркою.

Враховуйте, що розчинник потрібно наносити виключно на герметик, так як така рідина може пошкодити кахель, ванну, стільницю, плінтус, виїсти фарбу і емаль.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар