6 поширених помилок при укладанні керамічної плитки

Від 0
1519

Керамічна плитка найпопулярніший і практичний матеріал для обробки приміщень з підвищеною вологістю. До її вибору потрібно підходити відповідально і грунтовно. Пошук хорошого майстра також повинні бути педантичним, адже саме від його роботи залежить кінцевий результат.

Як зіпсувати плитку?

Навіть найдорожча і якісна плитка може бути зіпсована некваліфікованими майстрами при її монтажі.

Помилки при укладанні керамічної плитки

Найчастіше на практиці зустрічаються такі помилки:

  • порожнечі під керамічною плиткою – утворюються в результаті погано вирівняної поверхні або нерівномірно нанесеного розчину. Якщо матеріал знаходиться на підлозі, то при постійному навантаженні він трісне. Також під такою плиткою може з’явиться цвіль і грибок через попадання вологи;
  • нестиковка швів – відбувається якщо укладання матеріалу виконується по колу (від однієї стіни до іншої). При невеликій нестиковці допоможе затирка, якщо ж різниця велика, то доведеться декорувати такий дефект;
  • невиконання сортування матеріалу – майстер обов’язково повинен переглянути весь матеріал на наявність шлюбу або будь-яких інших дефектів перед установкою плитки. При виявленні незначних дефектів (наприклад, відмінність за кольором) такий матеріал плиточник може укласти в тих місцях кімнати, де їх буде не видно або вони не будуть сильно кидатися в очі;
  • погана підгонка керамічної плитки під сантехнічні прилади;
  • значне відхилення по горизонталі від допустимих значень – це відбувається при неякісної підготовки стін;
  • перепади між плиткою – ще одна поширена помилка, яку роблять непрофесійні майстра.

Всіх цих неприємностей можна уникнути, якщо довірити роботу справжнім професіоналам.

Як уникнути проблем

Почати потрібно з вибору фахівця. Бажано, щоб майстри вам порекомендував хтось із родичів або знайомих. Не рекомендується оплачувати всю суму до початку робіт. В іншому випадку, ви залишитеся з неякісно покладеної плиткою і без грошей. Оплату краще проводити поетапно.

Якщо у вас дорога плитка, то краще за все звернутися до дизайнера. Він зробить 3D візуалізацію вашого приміщення, проведе необхідні розрахунки і скаже точну кількість необхідного матеріалу. Самостійно не завжди виходить точно прорахувати витрату плитки. Якщо помилитися в розрахунках і купити недостатня кількість матеріалу, то може виникнути проблема з її повторним придбанням.

До облицювання керамічною плиткою пред’являються єдині вимоги. Краще з ними ознайомиться і контролювати процес виконання укладання матеріалу.

Перед початком виконання роботи замовник і майстер вирішують ряд питань щодо матеріалу, схеми розкладки, оформлення кутів, необхідності підрізування плитки і ін. Тільки після обговорення всіх цих моментів плиточник може приступати до роботи.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар