6 речей, про які вам не розповість дизайнер

Від 0
1857

Щоб інтер’єр був функціональним, красивим і практичним, його повинен розробити фахівець – дизайнер. Але вибрати декоратора і почати плідну співпрацю з ним не так-то просто. Є деякі деталі, про які дизайнери інтер’єрів замовчують. Ми вам про них розповімо!

секрети дизайнерів

Не всі дизайнери однаково хороші

Знайти «свого» дійсно складно. Не довіряйте тим, хто пропонує співпрацю виключно в режимі онлайн. Щоб ви змогли зрозуміти, чи зможе він створити дизайн вашої мрії, необхідно зустрінься з ним, познайомитися, поспілкуватися. Попередньо попросіть показати портфоліо. Уже втілені в життя рішення допоможуть зрозуміти, чи підходить вам його естетика, стиль. На зустрічі задайте питання про принципи побудови етапів роботи і бюджету. Спілкування з фахівцем не повинно викликати дискомфорту, так як під час ремонту контактувати з ним доведеться багато.

Не завжди потрібно наймати дизайнера

Іноді зовсім не обов’язково наймати дизайнера для виконання всього комплексу робіт з облаштування інтер’єру. Досить отримати грамотну консультацію про планування або складанні різних схем для робітників, а решта зробити самостійно. В такому випадку ви не будете переплачувати за комплексне ведення проекту, декорування або авторський нагляд. А заплатите виключно за ті роботи, яке вам необхідні.

Не потрібно копіювати інтер’єри

Ні, це непогано, якщо ви на першій зустрічі з дизайнером покажете інтер’єри, які вам подобаються. Але копіювати їх – погана ідея. Дизайни створені під приміщення певних розмірів і геометрії, які можуть не збігатися з вашими. До того ж, інтер’єрні зйомки повні хитрощів. Наприклад, для фото прибираються «зайві деталі», необхідні в повсякденному житті (техніка, дроти, дитячі іграшки і т.д.). В результаті, дизайнер може відтворити інтер’єр, який вам сподобався, але в використанні він буде непрактичним. Дизайн-проект повинен бути індивідуальним, складеним з урахуванням всіх ваших побажань, звичок і т.д.

Зміни небажано вносити після початку робіт

Коли дизайн-проект завершений, починається ремонт. Хочете щось кардинально поміняти? Це можливо, але небажано, так як спричинить збільшення кошторису.

За робочими потрібен нагляд

Якщо ви вважаєте, що після прийняття проекту робота дизайнера завершена, ви помиляєтеся. Всі дизайнери періодично повинні здійснювати контроль за виконанням робіт. Набагато легше виправити помилки ремонтної бригади, виявивши їх відразу, а не після закінчення ремонту.

У ремонту може бути обмежений бюджет

Кошторис складається перед початком робіт дизайнера. Ви знаєте, скільки грошей можете витратити на вікна, керамічну плитку, килимові покриття? Відмінно! Хороший спеціаліст уточнить у вас ці нюанси і знайде необхідні речі, які вписуються в ваш бюджет. З декоратором, який «примушує» вас значно перевищувати кошторис, варто попрощатися.

Бувають непередбачені витрати

Враховуйте, що будь-який ремонт може спричинити виникнення непередбачених витрат. Так, можливо, ви не розраховували, що потрібно міняти проводку або знадобиться заміна труб. Але потрібно бути готовим до цього. Якщо у вас дуже чіткий бюджет, перевищувати який ви не можете, радимо робити кошторис на меншу суму. Тоді решту коштів, ви зможете витратити на покриття незапланованих витрат.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар