10 поширених помилок при ремонті кухні

Від 0
1010

Помилки в ремонті на кухні неминучі, деякі з них зовсім незначні, а деякі можуть принести масу неприємностей і додаткових витрат. Які ж помилки найчастіше допускаються при ремонті? Як зробити так, щоб кухня стала безпечним і комфортним місцем у вашому будинку або квартирі?

10 помилок при ремонті кухні

Розташування зон.
Непродумане розташування зон – найпоширеніша помилка при ремонті кухні. Тут працює одне просте правило: раковина, робочий простір, плита, робочий простір. Робочий простір має бути мінімум 60 см.

Розташування вбудованої техніки.
Неправильне розташування техніки може бути не тільки незручним, але і небезпечним. Рекомендуємо встановлювати обладнання на рівні пояса, виходячи з середнього зросту членів вашої сім’ї.

Вибір підлогового покриття.
Підлоги на кухні повинні бути міцними, оскільки не виключені випадки падіння посуду або дрібної техніки. Тому не рекомендується використовувати дерево або ламінат. Варто відмовитися і від глянсової плитки: занадто слизький матеріал і на ньому добре видно відколи й подряпини.

Освітлення.
Світла на кухні повинно бути багато. Це не означає, що потрібно користуватися всіма освітлювальними елементами одночасно. Ми рекомендуємо обов’язково встановити освітлення вздовж кухонного фартуха, над верхніми шафами і над обідньою зоною.

Розетки
Щоб визначитися з кількістю розеток і правильним їх розташуванням, порахуйте всю техніку, якої будете користуватися, подумайте над тим, як вона буде розташована. Рекомендуємо встановити на пару розеток більше від того числа, що у вас вийшло, на випадок покупки нового обладнання в майбутньому.

Зберігання дрібної техніки.
У багатьох господинь є техніка, якою вони користуються час від часу. Зберігати її на стільниці немає сенсу. Тому варто заздалегідь продумати ящики для цієї мети. Варто віддати перевагу скриньках з висувним механізмом. А ось зберігати обладнання на верхніх полицях ми не рекомендуємо через можливість отримати травму.

Стільниця з мармуру.
Мармур досить дорогий матеріал. Стільниця з нього виглядає вишукано і вписується в будь-який інтер’єр. Але в той же час це досить примхливий матеріал, доглядати за яким дуже важко.

Кухонний фартух.
На вибір цього елемента кухні варто звернути особливу увагу. Матеріал повинен бути стійким до впливу тепла і легко піддаватися очищенню.

Ручки ящиків.
Неординарні ручки можуть виглядати красиво і незвично, але бути зовсім незручними. Це варто враховувати при їх виборі.

Тепла підлога.
Перш ніж зробити тепла підлога на кухні, продумайте що і де буде стояти. Це важливо, тому що під кухонним гарнітуром і холодильником така підлога не повинен знаходитися.

Тепер ви знаєте які нюанси варто враховувати і на які моменти слід звернути особливу увагу при ремонті кухонної кімнати своїми силами. Також ви завжди можете довірити цю роботу кваліфікованим фахівцям і уникнути найпоширеніших помилок.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар