8 правил хорошого ремонту квартири

Від 0
931

Хороший ремонт квартири в Києві – завдання не з простих. Але рано чи пізно кожному доводиться з нею стикатися. Хочемо поділитися з вами простими правилами, дотримуючись яких ви завжди будете попереду, а будь-які страхи і забобони, так чи інакше, пов’язані з цим процесом відійдуть на другий план.

Правило №1 – Складіть докладний план

Будь-який бізнес починається з чіткого проектування і планування. А чим ремонт гірше? Уявіть, що ви хочете бачити в результаті всіх проведених робіт. Прорисуйте все образи, аж до дрібниць, у себе в голові, після чого покажіть це на папері.
Добре, якщо попередньо будуть складені всі креслення з правильним масштабом. Прекрасно, якщо ви відразу позначите всі використані матеріали та витратні матеріали, меблі та елементи декору. Порядок можливий лише там, де є чіткий план.
8 правил ремонту

Правило №2 – Подумайте заздалегідь про кольорову гаму кімнати

Подбайте про те, щоб майбутні відтінки, що наповнюють приміщення, ідеально підходили вам. Ретельно вивчіть всі аспекти впливу кольорів на психіку людини. Вкрай важливо, щоб в майбутньому стіни вашої кімнати не дратували, і не викликали втому.
Не варто фарбувати стіни в чисто білий колір. Днем кімната буде здаватися брудною, а ввечері в ній і зовсім буде незатишно. Віддайте перевагу відтінки теракота і охри.

Правило №3 – Виберіть перевіреного майстра

Без досвідченого майстра хороший ремонт квартири неможливий. Але важливо підійти до вибору фахівця розмірено, приділяючи деяких моментів особливу увагу.

По-перше, завжди краще наймати робочу бригаду. Вузькоспеціалізований професіонал впорається зі своїм завданням більш якісно звичайного різноробочого.

По-друге, намагайтеся аналізувати інформацію про роботу компанії. Перегляньте офіційний сайт, відгуки, фотографії готових проектів. Все це створить повноцінну картинку про ту, чи іншу компанію.

Нарешті, кожна поважаюча себе компанія повинна бути офіційно зареєстрована, мати відповідні сертифікати, дипломи та інші документи, що гарантують якісне виконання робіт. Детальніше: https://budexim.com.ua/kak-vybrat-podryadchika-dlya-remonta-kvartiry .

Правило №4 – Оптом дешевше!

Коли ви починаєте робити капітальний ремонт приміщень в Києві (будинку, котеджу або квартири), ви формально переводите себе зі статусу роздрібних покупців в ранг оптових. Закуповуйте все необхідне саме за цим принципом.

Як правило, звичайні роздрібні супермаркети пропонують будівельні матеріали за фіксованою ціною, без знижок на оптову закупівлю. В такому випадку, зручніше замовляти товар через інтернет: економія становить понад 20%. Звичайно, цей варіант для любителів ризику, адже завжди можна отримати неякісний товар.

Щоб уникнути цього – користуйтеся правилом №3. Хороший підрядник запропонує закупівлю за вигідною ціною.

Правило №5 – Здоровий підхід до покупки матеріалів

Не варто купувати наддорогі матеріали, які ризикують стати непридатним для використання вже до наступного року. Дорогі шпалери, по 200 $ за рулон, будуть зовсім недоречно, якщо у вас в будинку знаходиться тварина, готове в будь-який момент завдати їм шкоди.

Те ж саме стосується і інших оздоблювальних матеріалів. Важливо керуватися здоровим глуздом, аналізуючи ситуацію, а не принципом «чим дорожче, тим краще».
Правила ремонту

Правило №6 – Перевіряйте роботу робочої бригади

Навіть якщо ви повністю впевнені в тому, що вам попався сумлінну підрядник, не нехтуйте можливістю навідуватися на місце ремонту хоча б раз на тиждень. Так ви не тільки можете проконтролювати робочий процес, але і направити майстра в потрібне русло, якщо помітите будь-яке невідповідність плану.

Правило №7 – Залишайте час про запас

Перше правило ведення успішного бізнесу – залишати час про запас для будь-якого проекту. Це забезпечить вам безпроблемний вихід в разі форс-мажорних ситуацій. Те ж саме стосується і ремонту. Обговорюючи з підрядником терміни виконання замовлення, дайте йому трохи менше часу, ніж у вас є, щоб в разі чого продовжити дедлайн виконання роботи.

Правило №8 – Ніяких 100% передоплат

Хороші будівельні компанії ніколи не працюють по 100% передоплаті. Те ж саме відноситься і до предметів інтер’єру і меблів: оплата проводиться виключно після доставки, коли ви переконаєтеся в якості матеріалу.

Сплачуйте роботу майстра тільки після завершення ремонту. Це стимулює його виконувати всі старанно, на належному рівні.

Хороші компанії надають терміни виконання тих, чи інших робіт, анонсуючи вартість кожної з них. Саме за цим принципом працює наша бригада: якісний, швидкий, вигідний ремонт, який повністю задовольнить всі ваші очікування. Телефонуйте!

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар