Частковий ремонт: особливості, підготовка, в яких випадках варто проводити

Від 0
203

Бувають ситуації, коли необхідний ремонт, але немає потреби змінювати все. Або ж банально немає фінансової можливості оплатити заміну всіх вікон, підлог, облицювання стін тощо. В такому випадку можна провести частковий ремонт квартири. Насправді, цей варіант зовсім не є поганим. Однак щоб ремонт пройшов успішно, важливо розуміти його особливості, а також правильно до нього підготуватися. Тоді дійсно вдасться заощадити і не доведеться витрачати зайві гроші на виконання додаткових робіт. Однак щоб не довелося все переробляти, важливо звернутися за допомогою до фахівців.

Частковий ремонт
Частковий ремонт

Чому варто проконсультуватися з приводу часткового ремонту

Річ у тім, що людина, яка не має спеціальної освіти і досвіду, не може визначити реальний стан приміщення. Наприклад, їй може здаватися, що потрібно поміняти пару світильників, а виявляється, що вся проводка знаходиться в жалюгідному стані. Або ж люди приймають рішення додати в приміщення перегородку, щоб зонувати. А по закінченню робіт стає зрозуміло, що вона в конкретному приміщенні виглядає безглуздо, псує сприйняття і робить кімнату просто незатишною.

Якщо ж спочатку звернутися до фахівців, вони приїдуть на об’єкт, оцінять стан приміщення, і скажуть, чи варто робити частковий ремонт або краще відразу зробити комплексний, тому що велика частина елементів вимагає заміни / реставрації.

Щоб частковий ремонт пройшов успішно, також дуже важливо скласти чіткий список. Він допоможе майстрам вирішити, в якій послідовності виконувати роботи, щоб витратити мінімум часу, зусиль, при цьому все зробити якісно. Якщо такого списку немає – це значно ускладнює робочий процес, бо все відбувається хаотично, і в якийсь момент замовник згадує, що не завадило б замінити ще щось. В результаті роботи затягуються, вартість підвищується, доводиться багато чого переробляти, і клієнт може залишитися незадоволений виконаними роботами, вартістю.

Якщо ж звернутися за допомогою до дизайнерів і архітекторів, вони зможуть залишити список, визначити черговість робіт, цим значно прискоривши процес і заощадивши фінанси. І, якщо фахівці кажуть, що від часткового ремонту краще відмовитися, вибравши комплексний – варто їх послухати. Тому що в разі відмови часто відбувається так, як мовиться у відомій приказці: «Скупий платить двічі».

Особливості проведення часткового ремонту в квартирі

Частковий ремонт може проводитися як в конкретній кімнаті, так і у всіх приміщеннях. Він передбачає заміну елементів, обумовлених в списку. Якщо ремонт буде проводитися не в одному приміщенні, роботи виконуються поетапно, тобто, кімната за кімнатою. Так роблять для того, щоб клієнту було максимально зручно. Адже в разі часткового ремонту мешканці залишаються в квартирі. Тому важливо, щоб у них залишилася територія, на якій можна спокійно жити, а не тулитися серед гір будівельного сміття.

Частковий ремонт є раціональним вибором в тому випадку, коли придбана стара квартира, потрібен ремонт, але немає фінансових можливостей привести до ладу всі приміщення. В такому випадку ремонтні роботи проводяться в кухні, санвузлі, одній з житлових кімнат. Цього достатньо, щоб люди могли жити в комфорті, поки накопичать на ремонт інших приміщень.

Перед початком ремонтних робіт з приміщення, де вони будуть проводитися, потрібно винести частину меблів, щоб майстри змогли без перешкод виконувати завдання, поставлені перед ними.

Якщо передбачається і демонтаж вікон, і оздоблення приміщення, спочатку потрібно демонтувати вікна. Річ у тім, що процес демонтажу передбачає розбивання відкосів, а якщо зробити спочатку оздоблення, то потім доведеться частини стіни біля вікон облицьовувати заново. Те ж стосується дверей.

Роботи в передпокої і санвузлі рекомендують проводити в останню чергу. Тому що ці приміщення використовуються для збирання, внесення та винесення матеріалів, сміття.

Під час комплексного ремонту важливо консультуватися з дизайнером. Тому що необхідно не тільки замінити елементи, але і зробити так, щоб вони гармонійно поєднувалися із загальним інтер’єром і не виникав дисонанс. Якщо за цим не стежити, в результаті можна отримати строкатий, негармонійний інтер’єр, в якому елементи декору та оздоблення взагалі не поєднуються один з одним.

Починаючи ремонт в старій квартирі важливо розуміти, що кімната, в якій зроблений ремонт, буде виглядати набагато краще за інші. Тому якщо є фінансова можливість, краще все ж провести комплексний ремонт. Тому що нерідко виходить, що власники, побачивши оновлену кімнату, вирішують доробити і інші. І це виходить дорожче, ніж якби вони відразу замовили комплексний ремонт.

Частковий ремонт квартири в Києві компанією БудЕксім проводиться швидко, якісно, ​​відповідно до затвердженого списком. Тому якщо хочете щось оновити в своїх оселях – звертайтеся.

 

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар