Мінімалізм в інтер'єрі квартир: стиль для тих, хто любить організованість, функціональність і затишок

Від 0
268

 

Дизайн квартири в стилі мінімалізм ніколи не виходить з моди. І це не дивно, адже такий лаконічний стиль ідеально підходять для популярних сьогодні квартир-студій, невеликих хрущовок, приміщень з великою площею. Він всюди прекрасно виглядає, оскільки є лаконічним, витриманим в спокійній кольоровій гамі. Мінімалізм завжди подобається тим, хто має вишуканий смак і хоче, щоб в приміщенні було достатньо простору.

Цей стиль, на відміну від тієї ж еклектики або модерну, точно не передбачає надмірностей. Все виконується в нейтральних відтінках, м’яких тонах. Всі предмети мають правильні геометричні форми. У багатьох мінімалізм асоціюється з ідеальним порядком і чистотою. Це не дивно, тому що в мінімалізмі можна зустріти багато декору, прикрас. Цей стиль передбачає мінімум предметів і максимум вільного простору.

Минимализм в интерьере квартир
Минимализм в интерьере квартир

Хоча мінімалізм досить аскетичний, ніхто не назве його дешевим. Тому що в такому інтер’єрі часто використовуються дорогі матеріали – метал, дерево, скло. Втім, мінімалізм в дизайні лише передбачає дорогі матеріали, але не робить їх обов’язковими. Тому якщо на ремонт виділено скромний бюджет – не потрібно впадати у відчай. Є багато цікавих варіантів досить дешевого ремонту в стилі мінімалізм, після якого приміщення повністю зміниться.

Особливість стилю мінімалізм

Як і будь-який стиль, мінімалізм базується на кількох принципах, про які ми зараз коротко розповімо.

У мінімалізмі все повинно бути помірним і практичним. Якщо обраний саме цей стиль, про вигадливі речі доведеться забути. Річ у тім, що вони часто не тільки строкаті, громіздкі, але ще не функціональні. А цей стиль передбачає саме максимальну функціональність.

Оскільки мінімалізм часто використовується в невеликих приміщеннях, в процесі планування важливо подумати про те, як залишити максимум вільного простору. Тому на плані потрібно позначити, як розташувати меблі або предмети інтер’єру так, щоб вони не займали половину кімнати. В цьому випадку дуже допомагає меблі-трансформер. Вона може складатися, перетворюватися з одного предмета гарнітура в інший.

У мінімалізмі часто використовуються вбудовані шафи, відкриті стелажі та інші меблі, яка дозволяє зробити простір максимально відкритим. Це дуже важливо і зручно для квартир з маленькою площею, тому що з’являється місце, щоб банально спокійно пересуватися по кімнаті, а не протискуватися між шафою і диваном.

Світло – це дуже важливий елемент мінімалізму. Якщо для приміщення вибрано даний стиль, потрібно зробити все, щоб кімната була максимально освітлена. Йдеться як про природнє, так і про штучне світло. Дуже красиво мінімалізм виглядає в приміщеннях, де є панорамні вікна, оскільки через них потрапляє максимум світла. Але і без них також можна створити затишний і світлий простір. Для цього використовують світильники з м’яким денним світлом. Також, щоб зробити приміщення світліше, можна використовувати світлий відтінок, як основний. Тобто, пофарбувати в білий, світло-кремовий стіни, стелю. При цьому меблі можна вибирати більш насичених відтінків. Навіть темні кольори на тлі дуже світлої палітри не будуть перевантажувати простір і допоможуть зробити його візуально більше, світліше.

Як вже говорилося вище, мінімалізм припускає наявність таких матеріалів, як дерево, скло. Це обумовлено тим, що даний стиль дуже добре «дружить» з натуральними матеріалами. Вони виглядають стримано, не мають занадто яскравих відтінків. Тому прекрасно доповнюють мінімалізм, створюючи дуже цікаві композиції.

Японський мінімалізм

Окремо варто трохи поговорити про японський мінімалізм. Він виглядає дуже гармонійно, і це не дивно, адже японці – дуже стримані люди, які завжди віддають перевагу простоті і функціональності. Тому японський мінімалізм виглядає дуже органічно і гармонійно. У приміщенні, виконаному в цьому стилі, відчувається спокій.

Японський мінімалізм передбачає наявність низьких меблів, перегородок (якщо хочеться зонувати простір), дуже лаконічного декору у вигляді живих рослин. Якщо говорити про освітлення, то воно повинно бути м’яким, приємним. В якості освітлювальних приладів для японського мінімалізму використовують вишукані світильники і невеликі кімнатні ліхтарі.

Компанія БудЕксім пропонує послуги з розробки дизайн проектів і проведення ремонтних робіт в будь-яких приміщеннях. Ремонт квартири в Києві в стилі мінімалізм проводиться якісно і в повній відповідності до проекту. Тому приміщення завжди виглядають красиво і затишно.

 

 

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар