Чим і як відмити скотч від скла і пластика

Від 0
885

Скотч використовується як в домашньому господарстві, так і на роботі. Це відмінний канцелярський матеріал, за допомогою якого можна впоратися з різними завданнями. Але скотч залишає на пластиці і вікнах липкі сліди. На решту плями налипає пил, яка робить їх чорними. Це негативно відбивається на зовнішньому вигляді вікон і інших поверхонь. Як же позбутися від таких забруднень, докладаючи мінімум зусиль?

Скотч - універсальний помічник в будинку

За допомогою олії

Ви можете взяти будь-яку олію, яке є під рукою. Нанесіть його за допомогою губки на забруднену ділянку, а потім залиште приблизно на 15 хвилин. Клейовий склад повністю вбере в себе масло, внаслідок чого розбухне. В кінці просто протріть вікно, скориставшись чистою тканиною без ворсу.

Є один важливий нюанс. Вибираючи масло не забувайте про те, що аромат буде витати в приміщенні ще деякий час. Саме тому краще брати масла з приємним запахом. Наприклад, ідеально підійде ефірне масло з улюбленим ароматом.

За допомогою спирту

Щоб позбутися від забруднень, рекомендують скористатися 95% спиртом. Засіб чудово справляється з жовтуватими плямами, які з часом з’являються на поверхні пластика. Медичний спирт наносять на ватний диск, а потім їм протирають забруднені місця.

Увага! Перед тим, як приступати до видалення плям, протестуйте засіб на непомітній ділянці поверхні. Пластик і скло можуть реагувати по-різному на медичний спирт.

За допомогою скотча

Це оригінальний варіант, який дасть вам можливість впоратися із залишками скотча без зайвих зусиль. Просто приклейте свіжий скотч до залишків старого матеріалу, а потім різко відірвіть його. Одного разу нерідко буває мало, тому повторіть процедуру кілька разів поспіль.

Цей спосіб варто застосовувати в тому випадку, якщо перераховані вище варіанти вам не допомогли. У більшості випадків він ідеально справляється з виниклою проблемою.

Завдяки таким простим радам скло і пластик завжди будуть ідеально чистими. Ви зможете підтримувати порядок у своєму домі, не докладаючи при цьому особливих зусиль.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар