Рідкі шпалери

Від 0
725

Рідкі шпалери – різновид декоративної штукатурки. І, незважаючи на назву, вони кардинально відрізняються від звичних шпалер. Перш за все, їх набагато легше наносити, а процес використання рідких шпалер максимально простий. Але в чому ж особливості цього виду покриттів?

Універсальні рідкі шпалери

Переваги рідких шпалер

Привабливий зовнішній вигляд. Такі покриття відрізняються монолітною структурою, адже вони складаються з однорідних волокон. У ексклюзивні шпалери можуть додавати елементи у вигляді упорядкованих малюнків.

Легкість відновлення. Якщо певну ділянку стіни, покритих рідкими шпалерами, деформується, то ви зможете нанести новий шар шпалер без допомоги професіоналів. При цьому всю стіну «переклеювати» не доведеться, оскільки досить відновити тільки пошкоджену ділянку. Тому, закінчивши ремонт, подбайте про те, щоб у вас залишилося хоча б трохи рідких шпалер відповідного відтінку.

Поверхня не вимагає спеціальної підготовки. Рідкі шпалери здатні приховати всі дефекти поверхні стіни. Пам’ятайте про те, що ця штукатурка прекрасно справляється з вирівнюванням стін.

Ізолює тепло. Ви можете притулитися до стіни навіть у найсильніший холод, що не відчувши при цьому дискомфорту.

Рідкі шпалери утеплюють приміщення

Доглядати за рідкими шпалерами легко , що сподобається кожній господині. Їх поверхня не накопичує пил, завдяки чому вам не доведеться витрачати час на прибирання. Ви можете мити шпалери, якщо покрити їх акриловим лаком.

Якщо вірити виробникам, рідкі шпалери можуть прослужити мінімум 20 років . Вони не вигоряють на сонці, їм не страшні різкі зміни температурного режиму.

Монтаж рідких шпалер під силу навіть людям без досвіду. Ви можете наносити покриття, не побоюючись того, що воно деформується. У разі деформації, шпалери можна видалити і нанести заново.

Недоліки рідких шпалер

Чи не переносять вплив вологи. Однак, будівельники навчилися такий недолік нівелювати. Досить просто нанести на поверхню стіни лак на основі акрилу. Перш ніж зважиться на такий крок, враховуйте, що такі шпалери видалити буде складніше.

Вартість матеріалу висока. Зазвичай рідкі шпалери використовуються для того, щоб зробити акцент на певних зонах приміщення. Наприклад, для покриття декоративної ніші або арки, що розділяє кімнати.

Великий вибір дозволяє оформити приміщення в будь-якому стилі

Як нанести рідкі шпалери?

Ви не зіштовхнетеся з труднощами в процесі нанесення рідких шпалер. Заздалегідь приготуйте розчин, дотримуючись інструкції, яка прикладена до матеріалу. Після цього нанесіть його на поверхню стіни, використовуючи кельму з пластика. Шар рідких шпалер повинен бути тонким. Покриття не налипає на інструменти, оскільки структура шпалер ретельно продумана. Але не забувайте змочувати кельму простою водою.

Як правильно підготувати рідкі шпалери до нанесення?

Налийте в заздалегідь підготовлену ємність приблизно 7 літрів підігрітої води. Вилийте сюди ж вміст одного пакетика. Перемішайте склад руками, а після залиште його на добу для розбухання. Але через 6 годин після розведення суміші ретельно перемішайте її. Процедуру повторюють через кожні 30 хвилин. Завдяки цьому можна виключити появу в складі грудочок, які ускладнюють процес нанесення рідких шпалер на стіну.

Якщо раптом вам необхідно оформити просторе приміщення, то розведіть все пакетики з сумішшю. Після цього щільно упакуйте все в пакетик з целофану. Перед тим, як користуватися рідкими шпалерами, перемішайте вміст всіх ємностей.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар