Чим відрізняються стилі в інтер'єрі?

Від 0
686

Більшість людей облаштовує свій будинок за принципом «щоб око радував». Іноді виходить досить затишно, але найчастіше це така мішанина стилів, що навіть досвідчений дизайнер не завжди розбере що до чого відноситься.


living-room-1085987_960_720

Однак є й ті, хто дотримується певної концепції, відповідно до якої підбираються кольори, елементи декору, освітлення і меблі, навіть при ремонті в хрущовці . Така скрупульозність, і кошти витрачені на поліпшення, з лишком окупляться хорошим настроєм, задоволенням і захопленням в очах гостей. Крім того, завжди приємно повертатися в затишний будинок, в якому все відповідає твоєму характеру і стилю життя.

Який дизайн інтер’єру вам підходить найбільше?

kitchen-1940175_960_720

Якщо ви романтична натура; любите оточувати себе мереживами, квітковими мотивами і м’яким текстилем; віддаєте перевагу пастельні відтінки в декорі; вибираєте білі меблі і «печворк» – з упевненістю можна сказати, що прованс – це ваш стиль.

interior-design-1265461_960_720

Затишний скандинавський стиль підійде тим, хто любить світло, простір і функціональність. У такому інтер’єрі, освітленому яскравим світлом з НЕ заштореного вікна, все підпорядковується одній ідеї – вам повинно бути зручно і комфортно. Причому, навіть кольорові акценти не повинні вступати в конфлікт з базовими відтінками. Скандинавський стиль з усіма його підстилями – це гармонія в чистому вигляді.

Вам подобається затишний і елегантний інтер’єр, стильні штори, важка дерев’яні меблі, красиві картини і речі «з історією» в якості декору? Класичний стиль – для вас. </
Hall Home Design Modern Interior Room Apartment

Модерн – стиль людей, які в дизайні віддають перевагу склу, металу і геометричних фігур, вибирають якість, а не кількість, які цінують в дизайні мінімалізм, простоту і оригінальність одночасно.

Якщо ви з ностальгією згадуєте минулу епоху, любите мікс оригінальності і неповторного стилю, старого і нового, ігри і любові, сміливо вибирайте Вінтаж.

В якому б стилі Ви не вирішили робити ремонт квартири, в Києві сміливо розраховуйте на професійну допомогу будівельної компанії “БУДЕКСІМ”.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)