Як упакувати речі перед ремонтом

Від 0
21

Який би варіант зберігання речей під час ремонту ви не вибрали – на складі, в гаражі або в сусідній кімнаті їх необхідно грамотно упакувати. Як це зробити швидко і правильно?

blondie.ru-644745

Якщо ви збираєтеся вивозити речі, необхідна упаковка для транспортування і зберігання. У разі якщо вони будуть «переживати» ремонт разом з вами, в квартирі, то необхідна ще і якісна герметизація. Будівельна пил неприємна тим, що вона має здатність проникати в самі, на перший погляд, недоступні місця.

В обох випадках знадобляться:

 • картонні коробки (наприклад, від використовуваної побутової техніки);
 • стрейч плівка, повітряно-бульбашкова упаковка (можна замінити дрантям);
 • скотч (найкраще столярний, який не залишить слідів на поверхні меблів і холодильника).

Заощадити на коробках можна, використовуючи простору всередині великих предметів (виключення складають шафи, які в разі, якщо їх забити під зав’язку можна і не зрушити з місця). Наприклад, в тумбочку – упакуйте светри або інший одяг, у велику каструлю – дрібний посуд. Детальніше про те, куди подіти речі, поки йде ремонт читайте в нашій статті .

При вивезенні речей з квартири, пропонуємо такий алгоритм:

 1. Знайти приміщення і домовитися про умови зберігання (логістична компанія, склади, кімната у бабусі-сусідки, кімната в ЖЕКу, гараж сусіда або інші варіанти)
 2. Необхідно розібрати речі і підготувати потрібну кількість коробок. У них (економ варіант – в щільні поліетиленові пакети) потрібно упакувати всі речі, книги, іграшки і т.д. Рекомендуємо підписати коробки (пакети), щоб потім було легше орієнтуватися при розпакуванні.
 3. Посуд, статуетки дрібну побутову техніку (якщо фірмових коробок не залишилося) оберніть в повітряно-бульбашкову упаковку (економ варіант – сильно пом’яту газету або старі пакети) і покладіть в коробку з щільними стінками.
 4. Меблі, яка розбирається , необхідно розібрати. Після цього – обмотати всі конструктивні елементи стрейч плівкою (економ варіант – непотрібною ганчіркою). Надійно зафіксуйте упаковку. Якщо меблі не розбирається – закріпіть висувні шафки будівельним скотчем (звичайний може залишити сліди) або підготуйте їх для транспортування. Як і полки, вони можуть перевозитися окремо. Дверцята шаф, холодильників – також зафіксуйте скотчем або плівкою. При транспортуванні в меблів нічого не повинно стукати, пересипати, гриміти і падати.
 5. Викличте вантажників і проконтролюйте навантаження (економ варіант – самостійно перенесіть).

iStock_000002748897Medium

Якщо ви вирішили, що речі і меблі залишаються в квартирі:

 1. Визначте послідовність ремонту (з підрядником або самостійно).
 2. Виберіть кімнату, в якій буде тимчасовий склад.
 3. Розберіть речі за обсягом. Потрібно уявлення скільки коробок (пакетів) знадобитися. І тільки після цього переходите до наступного етапу.
 4. Герметично упакуйте і перенесіть речі в чисту кімнату. Бажано вхід в неї завісити щільною тканиною і поліетиленом (навіть якщо є двері).
 5. Закрийте дверний проріз кімнати, в якій плануєте робити ремонт в першу чергу щільною тканиною і плівкою. Якщо передбачається робота перфоратора, руйнування або пересування перегородок, зняття плитки і інша «запорошена» робота – тканина, що закриває дверний проріз, рекомендується постійно змочувати водою (це буде перешкоджати проходженню пилу).
 6. Підлоги, якщо ви не плануєте їх міняти, застеліть щільним картоном.
 7. Світильники (люстри, бра) необхідно також демонтувати і акуратно скласти в коробку.
 8. Якщо ремонт квартири косметичний – рекомендуємо винести всі речі, а меблі відсунути подалі від епіцентру ремонтних робіт, поставивши в центрі кімнати або близько дальньої стінки.

Тепер ви повністю готові до ремонту! Компанія “БУДЕКСІМ” допоможе закінчити ремонт квартири в Києві якомога швидше.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар