Як упакувати речі перед ремонтом

Від 0
1033

Плануєте ремонт? Перед цим потрібно звільнити житло від техніки, меблів та речей. Місце для зберігання можна обрати поблизу, нехай це буде гараж, склад, комора, або сусідня кімната. І тут назріває питання – як правильно спакувати речі перед ремонтом, щоб все було зручно та надійно?

blondie.ru-644745

Можна почати з простого – вам буде потрібно сама упаковка – коробки, мішки й контейнери, а також матеріал для герметизації. Якщо речі будуть складатися у відведеній кімнаті, але в тому ж будинку або квартирі, де затіяний ремонт, не думайте, що звичайні коробки повністю захистять їх від будівельного пилу – це неможливо. Тут вирішальну роль грає важка артилерія – пакувальна плівка. По-перше, вона збереже коробки і мішки від пилу, а, по-друге, убезпечити речі від вологи та неприємного запаху.

І так, без чого не може обійтись якісне пакування речей під час ремонту?

 • картонні або пластикові коробки;
 • стрейч-плівка або повітряно-пухирчастий матеріал;
 • столярний скоч. Чому не звичайний? Такий скоч не буде залишати небажаних липких слідів на меблях та речах.

Є ще одна рекомендація, яка дозволить заощадити на корисному просторі і тих же коробках. Поговоримо про правило “матрьошки” – дрібні предмети поміщаються в середину великих, наприклад, у велику каструлю можна без проблем скласти практично цілий набір тарілок, а форми для випікання відмінно вмістять в собі столові прилади. Тільки не застосовуйте це правило до шаф, якщо набити шафу під зав’язку, її просто неможливо буде зрушити з місця. Навпаки меблі потрібно, по можливості, максимально розібрати, щоб вона займала менше місця. Ще більше лайфхаків на тему, куди подіти речі під час ремонту, ви можете знайти у нашій статті. https://budexim.com.ua/uk/kudi-poditi-rechi-poki-jde-remont/

 

Як перевезти речі з дому перед ремонтом в кілька етапів?

 • знайдіть приміщення для зберігання – гараж, склад, кімната у друзів або рідних, логістична компанія і тд. Оцініть стан приміщення, в першу чергу, воно повинно мати нормальну температуру повітря та вологість.
 • розберіть речі за категоріями і підготуйте необхідну кількість коробок та пакетів. Речі потрібно складати максимально компактно, а готові коробки і пакети радимо підписати – так їх буде простіше розбирати й складати – ви завжди будете знати, де знаходяться цінні і крихкі предмети.
 • все, що б’ється перед упаковкою слід обернути в пухирчату плівку. На цьому етапі не радимо економити і покладатися на вдачу.
 • техніку упакуйте в заводські коробки, якщо такі є, а меблі розберіть на деталі. Якщо є меблі, які не розбираються, зафіксуйте висувні і розсувні елементи. У будь-якому випадку, зібрані або розібрані меблі варто обернути в стрейч-плівку, щоб не подряпати їх під час транспортування.
 • організуйте перевезення. Для цього можна найняти фахівців або перевезти все на власному авто, якщо є така можливість. Головне – ніякого поспіху і правильне завантаження – знизу міцне і те, що не б’ється, зверху – крихкі предмети та техніка.

А якщо речі залишаються в будинку, як їх упакувати перед ремонтом?

 • визначте, в яких приміщеннях в першу чергу будуть проводитися роботи;
 • оберіть кімнату для складування та зберігання;
 • підготуйте необхідну кількість пакувального матеріалу;
 • розберіть речі за категоріями і надійно упакуйте їх спочатку в коробки і пакети, підпишіть, а після оберніть в стрейч-плівку;
 • перемістіть речі, техніку і меблі в кімнату-склад, закрийте там вікно і двері. Зовні двері рекомендується герметизувати – заклейте щілини плівкою або непотрібної тканиною. Для більшого результату тканину необхідно постійно змочувати, щоб вона не пропускала будівельний пил.

 

Не забудьте подбати про покриття на підлозі, якщо його не планується змінюватися – застеліть весь периметр щільним картоном, листи краще склеїти між собою скотчем. Світильники, розетки й вимикачі теж потрібно укрити від пилу й бруду.

Гарного вам ремонту та відмінного результату!

iStock_000002748897Medium

 

Тепер ви повністю готові до ремонту! Компанія “БУДЕКСІМ” допоможе закінчити ремонт квартири в Києві якомога швидше.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар