Чому зменшується площа квартири після ремонту?

Від 0
736

Всі знають про те, що за допомогою ремонту можна розширити простір. Але чи знаєте ви про те, що перепланування може і «вкрасти» дорогоцінні квадратні метри? Так, і таке буває. Давайте розбиратися, куди ж можуть подітися кілька метрів в вашому домі після ремонту.

Перегородки і стіни

Основна причина того, що площа «тане» на очах – зведення стін і перегородок. Особливо це помітно в нових житлових комплексах, де, як правило, міжкімнатні перегородки не зводяться. Відокремити кухню від вітальні, спальню від робочого місця – для будь-якого цього зонування потрібно стінка шириною мінімум 10 см.

У старих будинках вирівнювання стін часто здійснюють за допомогою гіпсокартону. Якщо є можливість уникнути цього, варто відмовитися від таких робіт, оскільки він з’їсть досить багато см площі. Застосовувати гіпсокартон краще тільки, якщо одночасно будете проводити шумоізоляцію.

Зменшення площі після ремонту

Штукатурка

Квартири і будинки найчастіше здаються забудовниками «без обробки». Щоб можна було пофарбувати стіни, наклеїти плитку, шпалери та інші оздоблювальні матеріали, їх потрібно вирівнювати і обштукатурити. Це «забере» приблизно 3 см від стіни. Загалом це може відняти до 1,5 м від площі квартири.

Звукоізоляція

Хочете, щоб сторонні звуки не проникали до вас в квартиру з вулиці або через стінки від сусідів? Доведеться попрощатися з парою квадратних метрів. Звукоізоляція забирає від 7 до 12 см, а це значно «з’їдає» площа кімнати.

Стояки каналізації та води

Стояки каналізації та водопостачання при ремонті захищаються спеціальними «коробами». Їх установка також потребують додаткової площі.

Зовсім відмовлятися від звукоізоляції, зведення перегородок, коробів для стояків або інших конструкцій не варто. Це те, що зробить ваше життя комфортним, нехай і за рахунок того, що загубляться кілька квадратних метрів.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар