Помилки утеплення лоджій і балконів

Від 0
1026

Багато квартири не відрізняються великою площею. Тому балкони часто приєднують до кімнат. Але не завжди це допомагає збільшити корисну площу будинку. Іноді “очікування” і “реальність” дуже різняться.

Помилки утеплення лоджій і балконів

Некомфортна температура

Ви встановили енергозберігаючі вікна, чекаючи, що тепер на балконі стане перебувати комфортно, але на балконі все також низька температура? Такі вікна всього лише знизять теплові втрати. Щоб в приміщенні було тепло, вам знадобляться джерела тепла. Це може бути тепла підлога, батареї, обігрівачі. Але навіть вони не забезпечать нормативну температуру повітря, поки ви не здійсните належне утеплення. Товщина утеплюють визначається, виходячи з кліматичних умов і теплових норм місцевості.

Конденсат

Після ремонту на балконі помітний конденсат? Ви точно не подбали про спеціальний паровому бар’єрі. Його потрібно встановити перед утеплює шаром, щоб в нього не потрапляли вологі пари. У ролі парового бар’єру може застосовуватися:

  • фольга;
  • поліетиленова плівка.

Але дуже важливо при цьому забезпечити хороший повітрообмін в новому приміщенні. Організувати надходження свіжого повітря в лоджію допоможуть спеціальні вентиляційні ходи.

Ліквідація підвіконного блоку

Чому багато прибирають цокольний блок при приєднанні лоджії, цілком зрозуміло. Він краде вільну площу. Це дійсно так, але враховуйте, що це може бути елемент силової конструкції, який з’єднаний з плитою, що є підлогою балкона. В цьому випадку чіпати його заборонено! Краще спершу узгодити свій план в наглядових органах.

І ще дуже важливо перед початком робіт, створити проект перепланування і дизайнерський проект. Це допоможе правильно вибрати матеріали і провести роботи в правильній послідовності.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар