Декоративне оздоблення стелі: види, використовувані матеріали, особливості монтажу

Від 0
592

Побілена стеляце те, що давно пішло в минуле і більше ніколи не повернеться. Сьогодні все використовують оригінальний декор стелі, який добре поєднується із загальним дизайном інтер’єру. Але щоб не тільки зробити приміщення красивим, а ще й не повертатися до ремонту хоча б десять років, потрібно правильно підібрати матеріали для оздоблення. На щастя, сьогодні їх достатньо, щоб кожен зміг вибрати той варіант, який підійде за всіма параметрами, буде радувати око і довго прослужить.

У цій статті ми розповімо про декілька варіантів оздоблення стелі. Впевнені, серед них наші читачі обов’язково знайдуть те, що підходить саме їм.

Шпалери

Цей варіант найпростіший і популярний. Його використовують уже багато років, але сьогодні з’явилося багато цікавих ідей оздоблення стелі шпалерами. Завдяки їм можна створювати оригінальні контрасти, візуально збільшувати кімнату, розставляти акценти.

Найпростіший варіантшпалери для стелі в тон до шпалер на стінах. Такий декор підходить тим, хто хоче перетворити стіни і стелю в тло, і на ньому розташовувати оригінальні елементи декору, меблеві гарнітури.

Якщо ж хочеться, щоб акцент був на стелі, тоді потрібно вибрати контрастну кольорову гаму. Також можна підібрати і варіант з принтом. До речі, шпалери з принтами ідеально підходять для стель, які мають нерівності. Вони відмінно їх приховують.

Ще один цікавий варіантфотошпалери. Сьогодні можна обрати все, що завгодно, починаючи від зоряного неба і закінчуючи кронами дерев в чарівному парку. Якщо грамотно поєднувати такі шпалери з іншими елементами декору, можна повністю перетворить кімнату.

Натяжні стелі і підсвічування

Стелі з підсвічуваннямце цікавий варіант, який допомагає створити затишну атмосферу, приховати нерівності стелі або зробити її візуально нижче. Дуже красиво виглядає матова стеля білого кольору, в яку вбудовано приховане підсвічування. Таке освітлення виглядає як денне завдяки тому, що промені розсіюються. Тому перебувати в такому приміщенні набагато комфортніше, адже світло там м’якше і приємніше.

Мозаїка

Такий вид оздоблення складний, трудомісткий, але дуже красивий. Завдяки такому декору кімната перетворюється в справжні середньовічні палати. Або переносить кудись в стародавні часи, в античну Грецію, Рим, Єгипет. Тематика може бути різною, важливо просто вибрати той малюнок, який буде красиво об’єднуватися з іншими предметами інтер’єру, а не виглядати дивно. Кладкою мозаїки завжди повинні займатися тільки майстри, тому що навіть невеликі помилки можуть призвести до плачевних результатів.

Замість мозаїки можна використовувати і плитку. Її установка трохи простіша, але і в цьому випадку не можна братися за роботу тим, хто не має досвіду в цій сфері.

Стеля з дерева

Деревоце завжди модно, стильно, екологічно і дуже красиво. Сьогодні дерев’яне оздоблення передбачається в багатьох сучасних стилях. Можна повністю обшити стелю дерев’яними панелями або залишити відкриті балки. За допомогою такого рішення легко наповнити приміщення свіжістю і перетворити в будиночок, який стоїть десь високо в горах. Там, де сонце неймовірно величезне, а зіркинеймовірно яскраві. Якщо додати в антураж ще й відповідні елементи декоруінтер’єр вийде просто незабутнім.

Дзеркальний декор

Дзеркала на стеліце дійсно красиво. Але ще дорого і складно в плані монтажу. Тому такий варіант частіше використовують в холах великих і дорогих готелів, ресторанів, з оригінальною концепцією. Хоча, якщо є можливість, то такий декор ніхто не забороняє використовувати і вдома. До того ж, дзеркала добре розширюють простір і роблять приміщення світлішим.

Багаторівневий стеля

Такий варіант оздоблення варто розробляти за індивідуальним кресленням. Це допоможе підібрати ту форму, яка буде найкращою для конкретного типу приміщення. Багаторівневі стелі дуже популярні, тому що вони не просто красиво виглядають, а ще й дозволяють розподіляти освітлення максимально комфортно для тих, хто знаходиться в приміщенні. Такі стеліуніверсальні. Вони чудово виглядають як в сучасних, так і в класичних стилях.

Лофт

Стелі в стилі лофтдуже цікаве рішення. Цей стиль з’явився тоді, коли приміщення заводів почали перетворювати в житлові квартири. Лофти відрізнялися відсутністю здоблення на стелі і стінах. Тобто, можна було побачити цеглу, бетон, системи комунікації. Якщо сучасну квартиру також хочеться перетворити в лофт, важливо створювати ефект відсутності облицювання. А ще, можна прикрасити стелю графіті. Це теж може виглядати дуже красиво і оригінально.

Зараз є маса можливостей зробити декор стелі оригінальним. Просто серед цих варіантів важливо вибрати те, що дійсно подобається.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар