Дизайн маленької кухні

Від 0
2261

Кухня – місце, де господині повинно бути подвійно комфортніше. Але як цього домогтися, коли приміщення не може похвалитися великим метражем? Використовувати по максимуму все його можливості, вдавшись до тонкощів сучасного інтер’єру.

Чи плануєте дизайн маленької кухні, і не знаєте з чого почати? Ми поділимося деякими секретами, які дозволять створити не тільки функціональне, а й затишне приміщення. Компанія «БУДЕКС» виконує ремонт квартир в Києві і досить часто до нас звертаються саме для того, щоб зробити кухню мрії.

Сучасний дизайн кухні

Максимум функціональності, мінімум зайвих деталей – такий принцип сучасного дизайну маленької кухні. Приміщення повинно бути світлим, що дозволить візуально його збільшити.

Звичайно ж, сучасний дизайн маленької кухні не обходиться без практичних, стильних матеріалів обробки, адже невелика кімната забруднюється в рази швидше просторою.

Кухня в стилі хай-тек

Кухня в стилі хай-тек
Кухня в стилі хай-тек

Молодь стрімко йде від стандартних рішень, віддаючи перевагу новим напрямкам в світі дизайнерської моди. Зовсім недавно хай-тек, стиль високих технологій, мінімалізму, вважався повним нонсенсом для кухонь.

Сьогоднішній день подарував йому життя. Переважання металу і скла в дизайні маленької кухні, як на фото – ідеальний варіант для тих, хто цінує зручність і порядок у всьому.

Червоний колір в поєднанні з природними, світлими тонами, візуально розширює простір. Вбудована побутова техніка – функціональне рішення для невеликого приміщення.

Додаткові полички, металеві кріплення для дрібної посуду, різні органайзери дозволяють максимально правильно розпоряджатися простором. Мінімалізм в інтер’єрі створює відчуття порядку і чистоти. Привабливо, чи не так?

Світлі деталі в інтер’єрі

Світлі деталі в інтер'єрі
Світлі деталі в інтер’єрі

Ідеї ​​дизайну маленької кухні в сучасному стилі різноманітні, проте всі вони засновані на використанні світлих деталей в меблів, покритті стін або підлог. У такій кімнаті приємно працювати, господиня не відчуватиме себе під замком. Навпаки, світло буде наповнювати приміщення додатковою енергією.

Поєднання білого і синіх відтінків – незмінна класика, яка активно використовується в сучасному дизайні. Тона благотворно впливають на психіку: знижують рівень стресу, мають заспокійливу дію, що особливо необхідно для правильного травлення.

Глянцевий підлогу додає невагомості приміщенню, надає відчуття легкості та невимушеності. Це може бути наливна підлога або лінолеум.

Головне – підібрати матеріал з високим рівнем вологостійкості, не боїться змін температурного режиму.

Яскраві тони для гарного настрою

Яскраві тони для гарного настрою
Яскраві тони для гарного настрою

Фахівці стверджують, що дизайн інтер’єру маленької кухні – це не привід обмежувати себе. Навпаки, це величезне поле для втілення власних задумів, ідей, фантазій. Навіть якщо на думку спадають лише яскраві, райдужні мотиви.

Жовті тони викликають апетит і піднімають настрій. Прекрасно організована робоча поверхня створює максимум вільного простору для готування. Вбудована техніка, ергономічні шафки і зручні кріплення: на цій кухні кожна дрібниця створена дарувати справжній комфорт.

Жалюзі, замість звичних фіранок, візуально розширюють простір. Невеликий обідній стіл в тон кухонного гарнітуру – відмінне доповнення подібної кухні. Він не перешкоджає пересуванню вздовж робочої поверхні, ідеально вписуючись в загальну атмосферу кімнати. У такому приміщенні, хочеться проводити якомога більше часу, чи не так?

Дизайн маленької кутової кухні

З точки зору функціональності, дизайн маленької кутової кухні оптимальний для сучасних вимог. Такий підхід дає можливість створити додатковий робочий простір, і збільшити функціональність кімнати.

Актуальна класика

Актуальна класика
Актуальна класика

Натуральні відтінки в інтер’єрі максимально розширюють кухню. Дерев’яний кухонний гарнітур в поєднанні з білим підлогою – незмінна класика, яка до сьогоднішнього дня зберегла свою актуальність.

У дизайні маленької кухні не повинно бути зайвих предметів. Як бачимо, в класичній кухні їх немає. Максимум натуральності. Дрібні деталі ідеально доповнюють інтер’єр: декоративні чаші жовтих тонів, квіти, невелике панно.

Поряд з естетичною цінністю, подібна обстановка містить в собі і практичні функції. Вбудований духова шафа, індукційна варильна поверхня максимально економлять простір. Така техніка незамінна при обмежених розмірах приміщення.

Намагайтеся використовувати в дизайні маленької кутової кухні тільки практичні оздоблювальні матеріали, легко піддаються чищенню. Це в рази полегшить повсякденні турботи.

Соковиті мотиви

соковиті мотиви
соковиті мотиви

Ті, хто втомився від класичних меблів, вибирають глянцеві поверхні. І це абсолютно правильне рішення, коли мова йде про кутовій кухні.

Зручні поверхні легко піддаються чищенню, підлогове покриття ідеально поєднується з кухонним гарнітуром, а колір шафок впливає на підтримку позитивного настрою у всіх членів сім’ї.

Зручність тут проявляється в дрібницях. Варто лише звернути увагу на духову шафу: він знаходиться на рівні очей, що робить його використання абсолютно комфортним для людини.

Невелика витяжка не займає багато місця. Раковина знаходиться в самому кутку, що дозволяє зберегти максимум робочого простору. Можливо, комусь таке розташування мийки може здатися некомфортним. Через деякий час, подібні думки повністю зникнуть.
«Соковита» кухня – то, що потрібно активним людям!

Свіже рішення

свіже рішення
свіже рішення

Використання підвіконня – ідея дизайну маленької кухні, що з’явилася зовсім недавно. Вона перекочувала до нас із США, де подібна традиція «робочого» підвіконня використовується протягом багатьох років в проектуванні приватних будинків і ділянок.

Таке оформлення кутовий кухні – відмінне рішення для максимальної економії простору. За рахунок цього ваше робоче місце збільшиться вдвічі. Крім того, гарний краєвид за вікном буде радувати око господині кожен раз, коли вона буде перебувати в процесі приготування.

Світлі тони в інтер’єрі і практичні жалюзі замість фіранок також грають на руку, створюючи оптичну ілюзію, візуально розширюючи приміщення.

Невеликий столик з круглими стільцями в пісочних тонах – прекрасне доповнення. Він не обмежує рух. Навпаки, є відмінним місцем для сімейного проведення часу.

Дизайн кухні з барною стійкою

Квартира-студія – житло для сучасних, творчих людей, а тому дизайн маленької кухні з барною стійкою повинен відповідати всім канонам естетики і функціональності. Розглянемо кілька варіантів.

Стильний мінімалізм

стильний мінімалізм
стильний мінімалізм

Кухня, де важлива кожна деталь. Вона повністю відповідає стилю приміщення. Одночасно з цим, виділена в окрему зону за допомогою чорних, білих і темно-коричневих тонів.

Приміщення чітко розділено на дві зони: робочу (стільниці) і функціональну (побутова техніка). Стильна плитка-мозаїка ідеально доповнює оформлення, захищаючи стіни від будь-яких забруднень і механічних пошкоджень. Про достоїнства і недоліки плитки докладніше: https://budexim.com.ua/preimushhestva-i-nedostatki-plitki-na-kuxne .

Нарешті, головну роль тут грає «лінія розділу» зони відпочинку і кухонної – барна стійка. Вона ефектно виділяється на тлі решти кімнати. Вбудоване освітлення правильно розставляє акценти, звертаючи увагу на стильний матеріал, з якого виготовлена ​​стійка.

Невеликі барні стільці, повністю підходять під стиль кухні, прекрасно вписуються в дизайн кімнати, підкреслюючи її сучасність і оригінальний зовнішній вигляд.

«Цегляна родзинка»

цегляна родзинка
цегляна родзинка

Виділення барної стійки за допомогою оригінального оздоблювального матеріалу – не менш цікавий дизайн маленької кухні. Фото це доводить: цегла хоч візуально і ускладнює кімнату, але робить її надзвичайно красивою і стильною.

Для оздоблення стійки можна вибрати будь-який інший матеріал: штучний, натуральний камінь, дерев’яні панелі і навіть плитку. Все залежить від вашої фантазії, бажання і можливостей.

Стійка не обов’язково повинна бути в одному стилі з кухонним гарнітуром. Виділіть її в окрему зону і побачите, як в одну мить ваша квартира перетворилася на краще.

При використанні натуральних матеріалів для оформлення барної стійки, віддайте перевагу світлі, природні тони кухонних меблів. Кольорове поєднання білого і коричневих відтінків НЕ буде різати око. Навпаки – гармонійно поєднуватися між собою.

«Робоча» барна стійка

«Робоча» барна стійка
«Робоча» барна стійка

При дизайні маленької кухні з барною стійкою можна піти на хитрість, поєднавши її з робочою поверхнею. Це допоможе значно заощадити простір на кухні. Тим більше подібний крок виключить додаткові витрати на обідній стіл.

Така стійка не ускладнює і без того невеликий простір в тісному приміщенні. Навпаки, створює ілюзію невагомості і легкості. Велика кількість глянцевих поверхонь допоможе здійснити подібну задумку.

Компактна коктейльна стійка, що переходить в робочу поверхню – оптимальний варіант для міні-кухонь в звичайних квартирах.

Лаконічні чорно-білі кольори і відтінки відмінно виглядають в поєднанні з витонченими лініями стійки. Завдяки цьому створюється візуалізація збільшеного кухонного простору, тобто реалізується основна мета дизайну інтер’єру кімнати.

Дизайн маленької кухні в хрущовці

Здавалося б, впоратися з таким завданням, як вдалий ремонт квартири в хрущовці , неможливо. Однак, підприємливі дизайнери створили масу проектів, які без проблем реалізують фахівці вже котрий рік.

Затишний куточок

затишний куточок
Зручна кухня, від якої віє домашнім затишком. Маленька, але в ній є все необхідне для приємного проведення часу: вбудована сучасна техніка, м’які стільці, комфортабельний стіл.

Відтінки шоколадного і пісочного – прекрасне поєднання, сприятливо впливає на самопочуття людини. У такій кімнаті завжди хочеться перебувати, особливо, за чашкою смачного чаю.

Велика робоча поверхня, безліч ящиків, полички (за потребою) – все, що потрібно для дбайливої ​​господині. Розташування столу зручно, не заважає пересуванню. Такий варіант дизайну кімнати найбільш вдалий для невеликих хрущовок.

Повісьте на вікна римські штори або жалюзі. Не мине й хвилини, як ваша кухня перетвориться на краще. Таке оздоблення візуально збільшить простір, і зможе вкрити вас від докучливих сонячних кращою в спекотних день.

Великі можливості

Великі можливості
Великі можливості

Бажаєте отримати величезне робочий простір на максимально маленькій території? Цей дизайн-проект – знахідка.

Поверхня для готування представлена ​​у вигляді кола, що дозволяє задіяти практично весь вільний простір на кухні. Плавні, округлі лінії виключають гострі кінці, що є досить цікавим ходом для досягнення більшої функціональності кухні.

Світлі відтінки в цьому дизайн-проект присутні не просто так. Вони покликані розширити простір, створити візуальну ілюзію широкого приміщення. Вбудована техніка ідеально вписується в загальний інтер’єр кімнати. Вона економить місце і зручна у використанні.

Слідуючи цьому дизайн-проекту, можна перетворити власну кухню в хрущовці в справжнє професійне робоче місце. Так чи варто чекати, залишаючи мрію в межах власних фантазій?

Кухня в екостилі

Кухня в еко-стилі
Кухня в еко-стилі

Серед безлічі дизайнів маленьких кухонь в хрущовках, кантрі стиль помітно відрізняється.

Натуральні матеріали в оформленні, функціональна, практична обробка, зручні меблі, велика кількість живих рослин … Саме про такий робочому місці мріють мільйони господинь!

Така кухня феноменально зручна. Однак, варто вибирати матеріали, максимально стійкі до вологи і зміні температур. В крайньому випадку, їх необхідно обробити спеціальним складом, перш ніж переходити до процедури обробки стін, підлоги і стелі.

У екостилі переважають натуральні відтінки: пісочний, коричневий, білий, зелений. Розмістіть на підвіконні декілька вазонів з декоративними рослинами, і ваша кухня вмить наповниться небувалою атмосферою спокою і домашнього затишку.

Чому б не почати втілювати мрії в реальність вже зараз?

Дизайн інтер’єру маленької кухні

Сьогодні дизайн інтер’єру маленької кухні – це не рутинна робота, а творча. Ви можете втілити всі свої задуми. Однак, варто прислухатися до порад професіоналів. Тільки так ви досягнете 100% бажаного результату.

Як розташувати побутову техніку?

Розташування побутової техніки
Розташування побутової техніки на маленькій кухні

Маленька кухня має дуже обмежене робочий простір. Для максимально комфортної готування вільна поверхня повинна бути 3-6 метрів. Тому дуже важливо правильно встановити всю побутову техніку (панель, духовка, посудомийка), щоб вона не перешкоджала пересуванню всередині приміщення.

Одночасно з цим, вона повинна бути зручна у використанні. Нерідко зустрічаються варіації установки духової шафи на рівні близько 100 см від підлоги. Витяжку також рекомендується вбудувати в шафку. При відсутності такої можливості, використовувати негроміздкі моделі.

Як оформити двері?

двері на маленькій кухні
Рішення з дверима на маленькій кухні

Масивні двері для малогабаритного приміщення – невідповідний варіант. При створенні дизайну інтер’єру маленької кухні слід враховувати цей нюанс.

Якщо є можливість, розширте дверний отвір, зробивши витончену арку. Це збільшить простір. Однак, може виникнути незручність – запахи, що поширюються по всій квартирі. В цьому випадку краще використовувати фіранки або розсувні двері зі скла.

Які декорації використовувати?

Декорування кухні
Декорування маленької кухні

Маленька кухня – зовсім не привід забувати про декор. Перше, на що варто звернути увагу – зелень. Висадіть кілька невеликих рослин в відповідного кольору горщики і встановіть на полицях, підвіконні, столі.

Використовуйте декоративні панно (немає над піччю), які підходять по стилістиці кухні. Подарункові тарілочки, старовинні чашки, блюдця – все це може стати предметом вдалого декору. Однак, не варто надмірно нагромаджувати простір. Загалом має бути в міру.

Сучасність подарувала величезну кількість свіжих ідей, які з радістю втілюють в життя наші дизайнери.

У вас маленька кухня? Бажаєте, щоб вона якісно відрізнялася від усього, що ви звикли бачити? Ми те, що потрібно, для якісного дизайну . Всього один дзвінок, і ваше життя наповниться новими враженнями з оновленою кухнею.
Телефонуйте і замовте послуги
вже сьогодні!

Поспішайте отримати затишний острівець у власному домі!

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар