Водяна підлога: плюси і мінуси

Від 0
311

Рано чи пізно кожен з нас постає перед проблемою погано опалювального приміщення. Центральне опалення, на жаль, не завжди справляється з поставленим завданням. Електричні обігрівачі також не дають необхідного результату. І тоді на допомогу приходять нові розробки, однією з яких став водяний тепла підлога. Його облаштування все частіше замовляють, роблячи ремонт квартир в Києві .

Укладання водяної теплої підлоги
Укладання водяної теплої підлоги

Він, як і всі інші види опалення, має ряд переваг і недоліків. Давайте ж докладніше дізнаємося всі плюси і мінуси такої привабливої ​​пропозиції, як установка теплої підлоги.

Які переваги водяного статі?

 1. Установка подібної системи дозволяє економити до 60% на опаленні. Крім того, вона знижує споживання електроенергії на 20-30% від початкового показника.
 2. Пол рівномірно прогрівається по всьому будинку. Тепер необов’язково стелити килими, щоб можна було ходити босоніж. Досить включити важіль, і вся площа миттєво прогріється.
 3. Температура рівномірно розподіляється по всьому приміщенню. Тепле повітря залишається на рівні ніг, а подих нічим не може.
 4. Він повністю безпечний для дітей і домашніх тварин. Всі нагрівальні елементи приховані під покриттям підлоги, а тому абсолютно виключений ризик опіків, травм та інших неприємностей.
 5. Повітря не осушується механічними нагрівальними приладами.
 6. Вся система опалення знаходиться поза зоною видимості, а тому житло миттєво набуває приємний зовнішній вигляд без труб, проводів та інших непотрібних елементів.

“Ложка дьогтю”

Недоліків Водяного теплої підлоги не так багато, але все ж вони присутні:

 1. Складний монтаж системи. Поверхня перед її установкою слід підготувати. Без спеціальної підготовки виконати всі роботи практично неможливо.
 2. Стяжка над підлогою має велику товщину. Через це доводиться піднімати рівень підлоги мінімум на 10 см. Якщо будинок не новий, то цілком ймовірно, що доведеться міняти двері.
 3. У випадку протікання, фахівцям доведеться знімати все підлогове покриття для пошуку проблеми та її усунення.
 4. Якщо в будинку є неопалювані приміщення, то в них необхідно встановити альтернативні джерела тепла. В іншому випадку ризикуєте отримати приміщення, придатне для життя через холод.
 5. Тепла підлога – досить дороге задоволення. Його частіше замовляють, роблячи елітний ремонт кухні . Однак, це скоріше особливості, ніж недолік. Адже якщо будинок добре утеплений, а система встановлена ідеально, економія від її використання покриває всі попередні витрати.

Про інших видах сучасних підлогових покриттів, читайте тут: https://budexim.com.ua/epoksidnye-poly .

Укладка плитки
Укладання плитки на водяну теплу підлогу

Монтаж водяної підлоги – не проблема, коли за справу беруться професіонали. Наша команда – то, що потрібно для забезпечення тепла в вашому домі.

Телефонуйте, і переконайтеся в цьому самостійно.

Телефонуйте і замовте послуги
вже сьогодні!

Один дзвінок, і вам не страшні ніякі морози!

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар