Дизайн-проект: що це таке, навіщо він потрібен, про підводні камені і нюансах

Від 0
910

Замовити дизайн-проект

Замовити дизайн-проект, покластися на чуття будівельної бригади або власні таланти? Непросте рішення. І в спробі заощадити багато хто вибирає третій варіант. Ось тільки такий підхід в корені неправильний.

Вся правда про дизайн-проект

Будь-який ремонт потрібно починати з виміру, підготовки кошторису і складання дизайн-проекту. Проект – це непросто 2D- або 3D-візуалізація майбутнього інтер’єру, а комплект креслень і робочих документів з докладною інформацією по його реалізації. З його допомогою ви зможете зрозуміти:

 1. Якою буде стилістика, колірне рішення і призначення приміщення.
 2. Чи буде зонування і як воно буде виглядати.
 3. Де краще проводити комунікації.
 4. Як комфортно розмістити меблі, сантехніку, світильники, техніку та інші предмети інтер’єру (аж до декору).

4 причини замовити дизайн-проект

  1. Раціональний розподіл бюджету. Новачкові в ремонті важко правильно розрахувати необхідну кількість матеріалів, а також підібрати найбільш підходящі для конкретний цілей. Помилки в прорахунках тягнуть за собою додаткові витрати.

Досвідчений фахівець складе дизайн-проект так, щоб приміщення було красивим і функціональним, а вартість ремонту відповідала вашому бюджету.

  1. Готовий візуальний образ. Мало хто володіє достатньою фантазією, щоб в деталях уявити, як буде все виглядати після ремонту. Та й результат такого ремонту без чіткого плану завжди виглядає туманно навіть для того, хто його запланував.

До початку ремонтних робіт ви зможете побачити майбутній інтер’єр і зрозумієте, наскільки точно він відповідає вашим смакам. Хочете внести в нього зміни? Це простіше і легше, ніж після початку ремонтних робіт.

  1. Індивідуальність.

При розробці проекту враховуються ваші побажання, призначення приміщення, його розмір і геометрія, безліч інших факторів. Завдяки цьому, після ремонту інтер’єр буде ексклюзивним і ви будете відчувати зручність буквально в кожній деталі: в розташуванні розеток або робочих поверхонь, в освітленні і т. Д.

  1. Деталізація і точність. Якщо ви самі до кінця не розумієте, як повинна виглядати кімната і вносите коригування по ходу ремонту, це призведе до додаткових витрат.

Заздалегідь складений проект дозволяє дати чіткі вказівки бригаді, яка виконує ремонтні роботи, і уникнути помилок, які призводять до додаткових витрат і втрати часу.

Як скласти дизайн-проект

Щоб вийшло саме так, як ви хочете

Будь-дизайн-проект – це результат взаємодії замовника і дизайнера. Вибираючи дизайнера, поцікавтеся його досвідом роботи, готовими проектами, подивіться відгуки колишніх клієнтів. Щоб результат не розчарував і ваші очікування були виправдані, підготуйтеся до замовлення дизайн-проекту заздалегідь і вирішите:

 1. Який стиль вам подобається.
 2. Чи готові ви до перепланування.
 3. Які елементи ви хотіли б бачити в інтер’єрі.
 4. Чи буде в новому інтер’єрі щось, що вже є в приміщеннях (спортінвентар, меблі, картини і т. Д.).
 5. На який бюджет ви розраховуєте.

Підписуйте договір, тільки коли відчуєте, що з дизайнером досягнуто повне взаєморозуміння в усіх нюансах.

Не відмовляйтеся від складання проекту по дизайну через острах великих витрат! Послуги дизайнерів не призводять до значного збільшення вартості ремонту. Навпаки, це може допомогти знайти доступне і цікаве рішення саме для вас, збереже час і гарний настрій.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар