Ремонт квартири в Києві (Писаржевського)

Від 0
774

– Мене звати Дарья. Моя квартира знаходиться на Писаржевського, Голосіївському районі. Квартира маленька, це студія. Був дизайнерський проект, і бригада Юрина повністю з ним впоралася. Мене тут взагалі не було, тобто все було в телефонному режимі, дуже зручно, комфортно. Я взагалі нізащо не переживайте, тому що все робили Іван та Юра, я просто розповідала і говорила, що я хочу і що мені потрібно, і вони все відмінно виконували. Пару раз перефарбовували все що мені не подобалося, тобто взагалі будівельники прекрасні, тому що я, так би мовити, вибагливий, вибаглива господиня, ось. Ми пару раз перефарбовували шпалери, клеїли, знімали. Потім фарбували просто стіни, знімали шпалери. Тому потрудилися вони на славу, так.

– У мене був дизайнерський проект, і він повністю, картинка повністю схожа з тим, що зараз у мене є на даний момент. Все швидко, все якісно, ​​чистенько, акуратненько. Претензій взагалі ніяких немає. І далі буду радити іншим людям, так як мені порадили і тепер сарафанне радіо буду передавати, і я весь свій досвід і всі свої чудові враження від мого ремонту.

– Насправді звернулася в цю компанію бо моя подруга вже не раз у Юри, Івана робила ремонт. Вона вже робила парочку там квартир і порадили мені саме цю бригаду, і я погодилася, ось. Я просто бачила, так, у інших ремонт і мені дуже сподобалася, і я подумала: чому б … Насправді у мене була попередня компанія, яка мене, так би мовити, підвела. Тому що вони обдурили трохи мене, добре, що у мене батьки розбираються в електриці, так. І коли прийшов вибір наступних ремонтників, вже не хотілося ні лазити не по сайтам, ніде. А ось саме хотілося, щоб люди, які зробили ремонт, вони саме порадили якусь будівельну компанію.

– Побільше вам, хлопців, дуже таких спокійних, які не вибагливих клієнтів. Ось, яким буде комфортно з вами працювати, не тільки їм буде комфортно з вами, а й вам з ними, це обов’язково, ось. Щоб вам йшли на поступки всі ваші замовники, ось, тому що будівництво – це таке дуже тонка справа, ось. Побільше вам клієнтів, побільше вам нових замовлень. А ми, як щасливі власники прекрасних ремонтів, будемо вам в цьому допомагати.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар