Гіпсові 3Д панелі: 5 основних плюсів унікального матеріалу для оздоблення

Від 0
453

Гіпсові панелі 3Д сьогодні стали дуже популярним матеріалом, який широко використовують дизайнери для реалізації різних ідей. Такі панелі можна використовувати в різних стилях, як класичних, так і сучасних, будучи впевненими в тому, що декор приміщення буде виглядати ідеально.

Оскільки панелі роблять з гіпсу, вони є екологічно безпечні, бо не виділяють в повітря ніяких токсичних сполук, які можуть нашкодити людям. Найчастіше такі панелі використовують для того, щоб створити рельєф. Рельєфне оздоблення було популярним ще в античних Греції та Римі. Сьогодні воно також користується попитом, адже додає в декор приміщення особливу родзинку, на яку всі звертають увагу.

У гіпсових панелей 3Д є дуже багато переваг. В цій статті ми розкажемо про п’ять основних плюсів, завдяки яким панелі помітно виділяються серед інших будівельних матеріалів.

Екологічність та довговічність

Як вже було сказано вище, ці панелі є абсолютно безпечними для здоров’я. Для їх виготовлення використовують лише натуральні матеріали і ніколи не додають щось токсичне або хімічне. Завдяки цьому панелі не можуть нашкодити а ні людині чи тварині, а ні навколишньому середовищу.

Використання натуральних компонентів також допомагає зробити ці панелі довговічними. Гіпс – це надміцний матеріал, який після застигання вкрай важко пошкодити, тим більше, розбити. Тому панелі не піддаються корозії і можуть служити не те що десятиріччя, а навіть сторіччя. Оздобивши ними приміщення один раз, можна бути впевненими, що барельєфами будуть милуватися, як мінімум, онуки.

Ізоляційні характеристики

У гіпсу відмінна звукова та теплоізоляція. Це і не дивно, адже матеріал має неймовірно високий показник міцності. Завдяки цьому гіпсові панелі можуть не лише прикрашати приміщення, а і захищати його від шуму, який є за стінами. Хорошу шумоізоляцію забезпечує не лише сам матеріал, а і малюнок, який надає об’єм.

Що ж стосується теплоізоляції, то ці панелі 3Д чудово затримують та зберігають тепло всередині приміщення. Тому приміщення з таким оздобленням навіть в холодну зиму буде теплим і затишним.

Також матеріал може «дихати», тобто пропускати свіже повітря, не випускаючи тепло. Завдяки цьому в приміщенні завжди буде хороший мікроклімат.

Пожежна безпека

Оскільки гіпс не горить, він є вогнетривким, а значить, значно підвищує пожежну безпеку в приміщенні. Використовуючи таке оздоблення можна бути впевненими в тому, що воно не стане причиною пожежі. Навпаки, гіпс може навіть зупинити вогонь, бо не спалахне, а значить, буде час загасити полум’я.

Особливий дизайн

У таких панелей монолітна поверхня. Це дуже зручно, адже не доводиться збирати малюнок з великої кількості деталей. Це значно пришвидшує робочий процес, при цьому дозволяє створювати дійсно цікавий, оригінальний дизайн.

Для встановлення гіпсових панелей не потрібно спеціально готувати стіни, вирівнювати їх. Панелі все одно стануть рівно, і малюнок на них буде виглядати, як єдине ціле. Сьогодні на будівельному ринку можна знайти десятки різних варіантів малюнків, тому кожен зможе обрати те, що йому сподобається та буде гармонійно виглядати в конкретному приміщенні, поєднуючись з конкретним стилем.

Легкість монтажу

З монтуванням таких панелей може впоратися навіть людина, яка не має досвіду в ремонтних та будівельних роботах. До панелей додається інструкція, прочитавши яку можна зрозуміти, як правильно їх монтувати та виконати роботу максимально швидко.

За допомогою гіпсових панелей 3Д можна змінити будь-яке приміщення, додати особливу родзинку, яка завжди буде привертати увагу.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар