Демонтаж в приміщенні: особливості підготовки та сам процес

Від 0
399

Капітальний ремонт завжди починається з демонтажу. Це досить шумний процес, який супроводжується певною кількістю бруду. Але без цього етапу неможливо обійтися, якщо треба дійсно перепланувати приміщення, щось змінити та замінити. Тому, щоб все пройшло максимально оперативно, треба знати, як підготуватися та як проходять різні роботи з демонтажу. Саме про це ми і розкажемо в статті.

Підготовка до демонтажу в старій квартирі

Якщо була придбана «хрущовка» або інша стара квартира (можливо, навіть в будинку, який вже є архітектурною пам’яткою), часто демонтажні роботи стають необхідністю. І мова йде не лише про прибирання стінок і перегородок, а і про водопровід та електрику.

Тут треба бути дуже обережними, адже якщо не поставитися до питання серйозно, можна влаштувати справжню повінь або ж лишити дім без електрику, чи, взагалі, спричинити пожежу.

Тому, спочатку дуже важливо перекрити кран, який перекриває подачу води. Так можна зразу ж вирішити всі питання і почати підготовку безпосередньо до демонтажу. Але якщо кран працює через раз чи взагалі не працює, необхідно зразу ж звернутися до сантехніка. Він оцінить ситуацію, поставить заглушку та скаже, чи всі труби потребують заміни. Часто люди думають, що можна замінити лише частину, яка виглядає дійсно жахливо, а все інше буде працювати. На жаль, це не так і часто спричиняє дуже неприємні ситуації. Тому варто почути думку спеціаліста, перш ніж робити висновки та приймати рішення.

З питаннями на рахунок електрики також треба звернутися до спеціаліста. Він зможе побачити, чи потрібна якась додаткова ізоляція, які системи електрифікаційної комунікації проходять через перегородки, що було вирішено зносити. Та чи є необхідність в знеструмленні всього приміщення під час демонтажу.

Сам демонтаж відбувається так. Спочатку прибираються двері та одвірки, потім забирають самі перегородки. Працівники слідкують, щоб частини стіни падали не на перекриття, а на підлогу. Після демонтажу все сміття збирається в мішки та виноситься з приміщення.

Підлогу в приміщенні демонтують після того, коли зносять перегородки. Для демонтажу цементної стяжки використовують відбійний молоток. Дерев’яну підлогу знімають за допомогою спеціальної дискової пилки.

Якщо наймати бригаду робітників, які займають демонтажем професійно, після закінчення робіт вони завантажать все сміття в свою машину і відвезуть на звалище. Це дуже зручно, адже не доведеться витрачати свій час та сили на вивіз сміття.

Демонтаж стіни між ванною та туалетом

Окремо треба сказати про демонтаж стіни в ванній кімнаті, адже там є багато систем комунікацій. Для початку треба підготувати саму ванну кімнату. Для цього необхідно прибрати всі шафки, зняти змішувачі та дзеркала. Також варто зняти бойлер, якщо він встановлений саме там. Двері треба зняти, можна ними закрити ванну, аби в неї не потрапляв пил та будівельне сміття.

Унітаз можна або зняти, якщо є підозра що він може постраждати. Або добре закрити плівками та тканиною, щоб на нього потрапило мінімум пилу.

Для демонтажу стіни використовують невелику кувалду або великий молоток. Найчастіше пробивають стіну з ванної кімнати в туалет. Сам процес займає до двох годин. Тому не варто вважати що демонтаж – це довготривалий процес, який займає дні.

То ж, якщо ви вирішили провести демонтаж в приміщенні, варто найняти бригаду професіоналів. Вони виконають всі роботи за день та вивезуть сміття. І після цього можна буде починати безпосередньо ремонтні роботи.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар