Класицизм завжди актуальний

Від 0
1060

Епоха змінювала епоху, мода в мистецтві і архітектурі змінювалася, але класика залишалася незмінною. І сьогодні вона все ще актуальна. Адже елегантна класика ніколи не старіє. Це один з найпопулярніших стилів, які вибирають при ремонті квартир в Києві .

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Характерні елементи класицизму в інтер’єрі

Колони – використовуються не тільки в якості дизайнерського елементу в інтер’єрі, але і як декоративний мотив. Форму колон мають дверні рами, стійки, бюсти і вази, каміни, люстри і інший декор.

Поширені і амфори – їх можна побачити в формі підстави ламп, ваз та інших декоративних предметів. Класицизм також характерний використанням фігур (найчастіше бюстів) богів, сфінксів і химер, гірлянд з квітів, медальйонів.

Симетрія – головний принцип в класицизмі, так само як і в стилі Ампір , якому підпорядкований вибір меблів і декоративних предметів, а також їх розташування. Вона вносить в інтер’єр гармонію і спокій.

classic1

Меблеві гарнітури – весь інтер’єр оформляється в єдиному стилі. Бажано, щоб при виготовленні декоративних дерев’яних предметів і елементів використовувалася не тільки однакова порода дерева, а й прикрашені вони були однаковими мотивами. Оббивка м’яких меблів повинна гармоніювати зі шторами, а в ідеалі взагалі повинна бути зроблена з тієї ж тканини.

Спокійні кольори – темно-коричневий і бежевий в поєднанні з холодними відтінками (наприклад, синім кольором), які можна оживити блискучими, золотими акцентами. Саме на такі кольори варто орієнтуватися при ремонті вітальні в цьому стилі.

Розкішні матеріали – довговічний мармур, цінні породи дерева, золото або позолочена бронза. З тканин – в основному шовкові штори і гобелени, виткані вручну з вовни і шовку.

Історія стилю

Класицизм панував в Європі з середини XVIII століття до 30-х років XIX століття. І хоча в різних країнах стиль мав свої особливості (наприклад, французький класицизм був витонченіше німецького або шведського), але незмінно посилався на класичну греко-римську культуру, особливо на прекрасну архітектуру і характерні для античності декоративні деталі. Основні принципи стилю актуальні і в наші дні: створення класичного інтер’єру підпорядковане законам симетрії, використовуються стримані кольори, так що спокійна атмосфера і гармонійний декор ніколи не набридають.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар