Стиль кантрі - сільський стиль

Від 0
668

Незважаючи на те, що сучасним стилям дизайну інтер’єру притаманне чарівність простоти, геометричности і монохромности, їм часто не вистачає тепла. По-справжньому домашній затишок часто можна знайти в будинках, далеких від дизайнерських хитрувань. Сільський стиль або стиль кантрі набуває все більше число прихильників при ремонті котеджів і будинків, які хотіли б відчути тепло домашнього вогнища.

derevenskij-stil3

Як визначити стиль кантрі?

Одним простим словом – село. Але не в іронічному сенсі, а в якості асоціації з природою, традиціями і ремеслами. Мінімалізму тут не місце , надмірність навіть бажано. Кантрі далекий від досконалості і в цьому його принадність, цьому стилю притаманні деякі недоліки, безлад, атмосфера фамільярності.

19090

Тенденції

Почнемо опис з кольору . Стіни кантрі, як правило, білого кольору, розбавлені кольоровими пастельними тонами – світло-фіолетовим, блідо-рожевим або блакитним. Яскравих кольорів і різких контрастів тут не місце.

Ці кольори добре поєднуються з натуральним деревом, яке використовується для обробки інтер’єру в стилі кантрі . Пол теж найчастіше дерев’яний, зазвичай натурального кольору. З дерева також зроблена більша частина меблів, яка може бути пофарбована в білий колір.

М’які меблі та штори оформлені з використанням кольорів – різного відтінку і розміру. Вітаються подушки, лляні скатертини і в’язані гачком серветки.

derevenskiy_stil_v_interere_zagorodnogo_doma_5

Декор

Глиняні тарілки, глечики, вази – одні з найбільш використовуваних елементів декору. Прикрасами можуть служити декоровані предмети побуту – розфарбовані дерев’яні ложки або прядка прабабусі. Добре вписуються в інтер’єр старі металеві лампи і свічники, старий годинник з зозулею і боєм.

Красиво і гармонійно виглядає плетена або меблі ротанга . Загалом, дістати що-небудь для декорації приміщення в сільському стилі не складе труднощів – в хід піде все цікаве і досить старе.

Наш багаторічний досвід в сфері ремонту будинків і квартир в Києві дозволяє втілити всі ваші мрії в створенні інтер’єру.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар