Маленька кухня - варіанти вирішення

Від 0
735

Як облаштувати маленьку кухню

Головне завдання в облаштуванні маленької кухні при ремонті квартири в Києві – зробити її зручною, практичною і при цьому не захарастила . Для цього потрібно звернути увагу на такі фактори, як планування, освітлення, розташування меблів і техніки, колірна гамма.

Планування маленької кухні повинна дозволяти розділяти її на зони в залежності від призначення . Наприклад, робочі поверхні для приготування їжі і зона зберігання продуктів повинні розташовуватися на відстані не більше півтора метрів один від одного. Таке розташування можна втілити на маленькій кухні, а зручність при цьому не постраждає.

Як візуально збільшити кімнату? Слід продумати колір стін і освітлення. Білі стіни візуально розширять простір, поздовжні смужки на шпалерах змусять стелю здаватися вище. Глянцеві поверхні відбивають світло, що теж сприяє візуальному розширенню простору. Що стосується освітлення, найкращим варіантом стане невелика люстра над обіднім столом і точкове освітлення по периметру. Ці ж прийоми можуть стати в нагоді при ремонті залу.

Вбудовані побутові прилади – ідеально рішення для маленької кухні. Крім того, деяку побутову техніку, наприклад, мікрохвильову піч, можна вдало розмістити на підвісній полиці, щоб вона не займала дорогоцінного місця на робочій поверхні. Пральну або посудомийну машину легко замаскувати, сховавши під стільницею.

Кутові шафи виграшно виглядають на маленьких кухнях, а підвіконня, перероблені під столики, виглядають дуже креативно. Віддайте перевагу висувним ящиків, в них буде зручніше зберігати посуд на кухні невеликих розмірів.

Якщо поставитися до дизайну маленької кухні з натхненням, зробити її затишною і функціональною виявиться зовсім нескладно!

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар