Чи варто звертатися до дизайнера перед ремонтом?

Від 0
1078

Одні вважають, що заощадити на роботі дизайнера реально і вигідно, інші вважають за краще берегти свій час і довіряти своє житло професіоналам і вибирають ремонт будинків під ключ. Звернімося до фактів.

Дизайн квартири

  • Професійний дизайнер має здатність бачити не окремі деталі інтер’єру, а то, як всі ці деталі будуть виглядати в кінцевому підсумку. Красива двері з одного магазину, чудова люстра з іншого, і розкішний комод з третього в результаті можуть злитися в повний дисонанс. Рано чи пізно ситуацію доведеться виправляти, купувати нові предмети і жаліти, що не порадилися з дизайнером.
  • Деталі – найважливіша складова гармонійного інтер’єру. Упустити їх дуже просто, а наслідки цього упущення будуть неприємними. У дизайнера завжди більше знань і досвіду, ніж у будівельника-любителя, тому все буде продумано до дрібниць. Крім того, це запобіжить проблеми, пов’язані з можливими порушеннями закону при ремонті квартир, наприклад, при перенесенні дверних прорізів.
  • Дизайнер завжди знає, де саме придбати предмети декору та меблі перевіреної якості і за адекватною ціною. Найчастіше вони користуються бонусними картами, що зменшує витрати клієнта. Плануючи інтер’єр, дизайнер зіставляє свою фантазію з реальними можливостями. Він знає, де дістати те, що зображено на макеті.
  • Дизайнер, проектуючи інтер’єр в процесі ремонту квартири в Києві, знає, як організувати простір так, щоб воно не тільки естетично виглядало, але і було максимально функціональним.

Дизайнер інтер’єру володіє знаннями в багатьох областях архітектури та стилістики, тому комплексно виконує свої завдання і вирішує більше проблем, ніж може здатися на перший погляд. Тому довірити облаштування свого будинку фахівця – це мудре і раціональне рішення.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар