Міжкімнатні двері або арки?

Від 0
755

Часто під час ремонту передбачається заміна дверей. Розглядаючи різні варіанти, не варто забувати також і про арочних конструкціях. Вони можуть втілити цікаву задумку дизайнера, спростити переміщення між кімнатами, зробити простір більш ергономічним.

Міжкімнатні двері або арка

Що таке арки, і як їх правильно використовувати?

Арки застосовуються для маленьких кухонь, адже це непоганий варіант вирішення проблеми, що дозволяє об’єднати декількох приміщень. Візуально кімната стає більше, а відсутність дверних полотен економить час на ремонт, як в кухні, так і в суміжній кімнаті. Єдиною проблемою можуть стати сторонні запахи, які при недостатній вентиляції будуть проникати в інші кімнати. Щоб від цього позбутися перевірте вентиляційні канали, встановіть потужну витяжку. Також, виконуючи ремонт однокімнатної квартири, арки можна використовувати в коридорі, економлячи при цьому від 0,5 до 1 кв.м. житлової площі.

Арочні конструкції можуть бути як з дверними полотка, так і без. Традиційними вважаються портали без дверей, але на вимогу в арку може бути встановлена ​​одно-, двостулкові двері.

Переваги дверей:

  • Сприяють збереженню тепла в кожній кімнаті.
  • Допомагають створити відчуття приватності.
  • Запобігають активне поширення запахів.
  • Забезпечує звукоізоляцію.
  • Допомагають захистити кімнату від проникнення при наявності замка.

При ремонті квартир в Києві, арки вибирають при дизайнерському ремонті або в якості одного із способів економії простору. При наявності великих просторів, частіше вибирають традиційне оформлення дверного отвору.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар