Утеплення стін

Від 0
469

Для того, щоб будинок завжди радував своїх власників затишком, необхідно заздалегідь замислюватися про такі питання, як тепло- і шумоізоляція. Комплексний підхід до ремонту квартир в Києві на увазі крім оздоблювальних робіт і заміни інженерних систем, проведення заходів з утеплення стін. Якщо всі роботи виконати правильно, за технологією і зі знанням справи, то літню спеку, зимова холоднеча і сторонні шуми не будуть більше тривожити гостей і власників квартири.

утеплення пінопластом

Труднощі вибору

Всього 10-15 років тому ринок матеріалів, які застосовувалися в якості утеплювача, був досить мізерним. На поточний момент, виробники активно впроваджують нові технології, створюють якісні, експериментальні матеріали для утеплення. Щоб в цьому розібратися потрібно бути будівельником або звернеться в компанію, яка спеціалізується на утепленні квартир і будинків.

Перше, що варто розуміти, виконуючи капітальний ремонт квартири – утеплення має бути комплексним. Для кожної поверхні підбирається певний тип матеріалів, проводиться підготовка стін, підлоги і стелі. Необхідно також виключити основні помилки при установці вікон, перевірити роботу вентиляції, встановити якісні двері.

Всі ізоляційні матеріали умовно можна розділити на дві групи:

  • Матеріали з низькою теплопровідністю – більшість ізоляторів.
  • Матеріали, які відображають інфрачервоне випромінювання і зберігають тепло.

Найбільш поширеним вважається зовнішнє утеплення стін пінопластовими листами або пеннополістіролом. Якщо говорити про внутрішню обробку, то із завданням тепло- і звукоізоляції прекрасно справляється мінеральна вата, яка укладається всередині гіпсокартонних конструкцій.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар