Монтажна піна: як видалити після ремонту?

Від 0
735

Практично жоден серйозний ремонт не обходиться без використання монтажної піни. Якщо ви вчасно помітили залишки речовини, то прибрати їх не складе особливих труднощів. Але що робити якщо герметик засох? Як його видалити, не пошкодивши при цьому паркет або іншу поверхню? Існує кілька простих способів, про які ми з вами і поговоримо далі.

Як видалити монтажну піну

Як прибрати піну з твердих поверхонь?

Щоб легко і просто прибрати залишки герметика, використовуйте наступні поради:

  1. Скло та вікна. Прибрати залишки речовини можна ножем або лезом. Для цього потрібно акуратно зішкребти засохлий продукт, а скло або вікно добре вимити.
  2. Паркет. Спочатку потрібно акуратно зрізати піну, а на її залишки нанести Димексид. Це лікарський препарат, який продається в будь-якій аптеці і коштує копійки. Даний засіб розм’якшує герметик і його потім можна легко прибрати з поверхні. Але наносити Димексид потрібно обов’язково в рукавичках!
  3. Віконна рама. Прибрати засохлий склад з цієї поверхні можна за допомогою спеціального аерозолю.
  4. Руки. Слід помити руки в гарячій воді. При необхідності скористатися пемзою або скрабом.

Способи видалення монтажної піни

Як прибрати монтажну піну з тканини?

Свіжу піну з тканини прибрати неважко. Для цього буде достатньо простої води. Якщо ж герметик застиг, то видалити його буде складно, але можливо. Головне пам’ятати, що кошти, що наносяться на тканину, можуть змінити її колір і структуру. Тому завжди проводите тест на невидимій ділянці тканини, щоб не зіпсувати весь виріб. Вам допоможе:

  1. Аерозоль для віконних рам. Розпорошите на проблемній ділянці і акуратно відітріть.
  2. Бензин або розчинник Стоддард. Прикладіть серветку, змочену в бензині або розчиннику, до потрібної ділянки і залиште на деякий час. Після акуратно видаліть піну, а тканину добре виперіть.
  3. Ацетон. Для видалення плями виконайте ті ж дії, що і в пункті 2.
  4. Морозильна камера. При низьких температурах монтажна піна змінює свою структуру. Вона стає крихкою, починає кришитися. В результаті її легко прибрати з тканини.

Запобігти наслідкам завжди простіше, ніж їх потім ліквідовувати. Тому використовуйте плівку, тканину, газету в тих місцях, куди не повинна потрапити піна!

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар