Як підготувати квартиру до установки вікон?

Від 0
407

Якщо ви вирішили встановити в квартирі нові вікна, до приїзду монтажників краще підготуватися заздалегідь. Це дозволить фахівцям виконати монтаж швидше і без руйнівних наслідків для вашого будинку.

Готуємо квартиру до установки нових вікон

Очистіть простір

Щоб швидко і без проблем встановити нові вікна, потрібно звільнити простір. Тут важливо звільнити площу не тільки безпосередньо перед віконним прорізом, а й для складування нових конструкцій або демонтованих рам.

Оптимально забезпечити монтажної бригаді доступ до отвору на відстані не менше 1 метра, а також відсунути предмети меблів з двох сторін від нього. Якщо не вистачає місця для складування нових або старих конструкцій, краще винести меблі на час в іншу кімнату. Переконайтеся, що весь маршрут, по якому «пройдуть» нові вікна (коридор, сходовий проріз), також вільний.

Захистіть меблі та покриття

Установка нових вікон – запорошений процес. Елементи меблів і інші поверхні потрібно ізолювати від попадання пилу. Для цього ідеально підійде поліетиленова плівка або тканина.
З кімнати краще прибрати килимові покриття, квіти, іграшки або обернути все поліетиленом, закріплюючи краю скотчем.

Підлогове покриття вимагає особливого захисту. Тканина або поліетилен не дуже добре підходять для цієї мети. Краще використовувати гофрокартон.

Як підготуватися до установки вікон

Подбайте про енергозабезпечення

В процесі установки монтажники використовують різний електроінструмент. Буває, що виходи електромережі знаходяться далеко від місця проведення робіт. Переконайтеся, що ви зможете забезпечити доступ до електромережі, рекомендуємо придбати подовжувачі.

Інші важливі аспекти

Обов’язково подумайте завчасно про членах сім’ї і домашніх улюбленців. Краще, щоб в день установки ні дітей, ні тварин в будинку не було. Поговоріть з сусідами. Їх також варто оповістити про проведення таких гучних робіт.

Заздалегідь варто вирішити питання про утилізацію старих вікон. Їх заборонено складувати на поверсі або виносити до баку для побутових відходів. Утилізацією віконний конструкцій може зайнятися бригада, яка виконує установку, якщо вона надає послуги такого типу, або спеціальні компанії.

Дотримуючись такі прості правила, установка віконного блоку пройде швидко і гладко. Звичайно, прибирання після цього не уникнути, але це робити одне задоволення, милуючись на нові вікна!

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар