Небезпечні матеріали для ремонту

Від 0
759

Придбання матеріалів – справа складна і відповідальна. Найчастіше ми орієнтуємося на зовнішній вигляд, вартість і технологічність. Але першим критерієм вибору повинна бути безпека матеріалів, адже деякі з них негативно впливають на організм людини.

Небезпечні матеріали для ремонту

Шифер

Саме шифер всього кілька років тому вважався одним з найбільш недорогих і практичних покрівельних матеріалів. Але ще він і небезпечний для здоров’я. Його листи виробляються з волокон азбесту і з часом розпадаються на дрібні шматочки, які можуть потрапляти в дихальні шляхи. Особливо небезпечний шифер в спекотні літні дні, коли швидкість руйнування азбесту збільшується.
Якщо ви використовуєте шифер при будівництві, обов’язково пофарбуйте його. Так він не буде піддаватися впливу високих температур.

Бетон

Для заливки фундаментів, виготовлення блоків та плит, зведення стін і перегородок застосовується бетон. Матеріал довговічний, технологічний і недорогий. Але жити в будинку, зробленому з бетону, небезпечно, так як він не пропускає повітря. Щоб зробити приміщення придатним для житла, не використовуйте для будівництва тільки такий матеріал. Зробіть заливку фундаменту і підлоги з бетону, але для стін виберіть цегла, піноблок і т.д.

Гіпсокартон

Гіпсокартон – ідеальний матеріал для внутрішньої обробки. Але і він може становити небезпеку для здоров’я. Нешкідливим вважається тільки високоякісний гіпсокартон. У його складі є очищений гіпс, який не руйнується і не робить на дихальні шляхи негативного впливу.

Мінеральна вата

Мінеральна вата широко використовується для шумоізоляції і утеплення. Такий матеріал практичний і довговічний, а ще виділяє фенол і формальдегід. Це токсичні для людини речовини. Щоб уникнути шкідливого впливу пласти мінвати застосовують, розміщуючи між шарами інших будівельних матеріалів.

ПВХ

З полівінілхлориду виготовляють натяжні стелі, сайдинг, труби, плінтуса, молдинги і багато іншого. Без них в ремонті не обійтися. Вибирайте тільки якісні вироби, які мають сертифікати якості і екологічно безпечні. Інакше, ви придбаєте вироби, які будуть виділяти діоксин і токсичний фенол.

Фарби та лаки

Найкращими вважаються фарби на водній основі. Такі матеріали не містять токсичних розчинників. Для внутрішніх опоряджувальних робіт не допускається використання олійні фарби та лаки, в складі яких є толуол, полівінілхлорид і ксилол. Ці речовини призводять до розвитку захворювань дихальної системи і шкіри.

На жаль, у більшості будматеріалів немає сертифікатів якості. Тому ми рекомендуємо, щоб убезпечити себе, купувати продукцію виготовлену відомими зарубіжними виробниками, а також вітчизняні товари у великих спеціалізованих магазинах, попередньо ретельно вивчивши склад. Крім цього, завжди виконуйте всі рекомендації по їх застосуванню!

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар