Незвичайні способи використання плитки в інтер'єрі

Від 0
918

Ми звикли, що керамічна плитка повинна використовуватися тільки в якості облицювання кухні, ванної кімнати та передпокою / коридору. Але з кожним містом все більше і більше зміцнюється тенденція застосування такого матеріалу і в інших приміщеннях. Як же ще може проявити себе керамічна плитка?

Плитка в інтер'єрі

У житлових приміщеннях

Керамічна плитка відмінно підходить для будь-якої житлової кімнати в квартирі або будинку. Особливо добре вона виглядає в спальні або вітальні, тільки потрібно грамотно її використовувати, наприклад, створити з її допомогою вітражне панно. Також з плитки невеликого розміру можна викласти на стіні мозаїку. Матеріал такого типу застосовується і для облицювання ніш або полиць. Він зробить інтер’єр більш оригінальним і захистить стіни від негативних впливів.

З плиткою, як з ніяким іншим матеріалом, можна зробити комбінації малюнка, який переходить з вертикальній площині в горизонтальну. Це прекрасний варіант для створення креативного ліжка. Воно відрізняється високою гігієнічністю і зносостійкість.

Разом з іншими матеріалами

Якщо хочеться отримати ексклюзивний дизайн, керамічну плитку потрібно поєднати з іншими матеріалами. Найпростіший варіант – обробка підлоги. Тут плитку можна укладати разом з лінолеумом або ламінатом. Прямий кордон між ними робити необов’язково.

Зовнішня робота

Керамічна плитка – цікавий варіант оформлення присадибної ділянки. З її допомогою виконують:

  • укладку доріжок;
  • облицювання сходів і стільниць садових меблів;
  • декорування басейнів.

Головне вибирати тільки зносостійкі варіанти плитки, призначені для зовнішніх робіт. Вони стійкі до атмосферних впливів.

Як бачите, плитка володіє широкою сферою застосування. Ви з легкістю зможете вибрати найоптимальніший метод її використання для себе, разнообразив інтер’єр і екстер’єр, зробивши їх по-справжньому ексклюзивними.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар