Фарбування пластикових вікон - як і чим?

Від 0
1105

Купуючи пластикові вікна, ми, як правило, знаємо, якого кольору ПВХ конструкцію хочемо бачити в приміщенні. Але якщо ми набуваємо житло або офіс, де вже є вони і дуже хорошої якості, але їх дизайн явно дисонує з інтер’єром / екстер’єром, який ми будемо робити, з’являється думка перефарбувати їх.

Причиною, через яку варто перефарбовувати пластикове конструкції, є не тільки бажання змінити колір профілю на інший. Це може бути і необхідність приховати подряпини, проколи і інші дефекти, а також прагнення просто оновити конструкцію.

Фарбування пластикових вікон

Підготовка до фарбування

Візуально перевірте поверхню ПВХ профілю. На ньому не повинно бути ніяких забруднень: залишків силікону, пилу, захисної плівки.

Нанесіть спеціальну паперову стрічку уздовж ділянок, які будете фарбувати. Кріпите її на мильний розчин, тоді після завершення робіт, вона з легкістю піде.

Знежирте поверхню пластикового профілю безпосередньо перед фарбуванням. Використовуйте для цього спеціальні засоби.

Виберіть фарбу. Вона повинна бути для виробів з полівінілхлориду (ПВХ).

Процес фарбування

Для фарбування можна використовувати звичайну малярську кисть. Фарба повинна наноситися на конструкцію невеликим шаром, інакше зовнішній вигляд пофарбованого вироби буде неакуратний. Якщо ви бачите, що зафарбовується старий відтінок погано, можна нанести два шари. Надати пластиковому профілю ефект «металіка» можна, завдавши останнім шаром безбарвний лак.

Останній етап робіт – зняття паперової стрічки, «посадженої» на мильний розчин.

Процес фарбування вікон не викличе труднощів, тому його можна здійснити і без залучення професіоналів у цій галузі. Так, ви і обновіть зовнішній вигляд конструкції, і уникнете істотних витрат по заміні рами і найму фахівців.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар