Основні помилки при установці вікон

Від 0
770

На жаль, ремонтні роботи – це складний процес, який вимагає достатньої кваліфікації і наявності практичного досвіду. При установці вікон під час ремонту квартир в Києві досить часто відбуваються типові помилки, які тягнуть за собою додаткові витрати або зниження комфорту.

Помилки при установки вікон

Замовник завжди має рацію

Виконуючи ремонт квартир під ключ, будівельні організації та бригади цілком орієнтуються на думку і вимоги замовника, яке іноді може привести до появи проблем в майбутньому. Найпоширеніша помилка – покупка дешевих вікон від неперевіреного виробника. Щоб уникнути подібної ситуації, краще застосовувати якісні будівельні матеріали і віконні системи.

Відсутність планування і підготовки

Обов’язковою умовою для проведення якісного ремонту є ретельне планування всіх заходів. Основні етапи ремонту будинку або квартири обов’язково повинні узгоджуватися з усіма учасниками процесу, навіть якщо на об’єкті працює кілька підрядників.

Це виключить такі проблеми:

  • невідповідність розміру вікна фактичному розміру віконного отвору;
  • низька якість підготовки віконного отвору;
  • установку вікон в неправильному положенні.

Краще замовляти комплексний ремонт під ключ, щоб один підрядник вів всю будівництво, ніж витрачати гроші на виправлення помилок однієї з 5-10 бригад.

Установка вікон з великими зазорами

Ця проблема виникає через неправильні вимірів або у випадках неузгоджених дій будівельників. В результаті вікна встановлюються з явним порушенням технології монтажу, з дуже великою, або занадто маленьким простором для запінення. Через це можуть з’явитися протяги, декоративна закладення швів з часом просяде і потріскається, погіршиться теплоізоляція вікон.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар