Основні принципи ремонту в офісі

Від 0
802

Грамотно спланований офіс – це непросто організований простір. Продуктивність праці безпосередньо залежить від того, наскільки комфортно буде вирішувати питання вашим співробітникам. Ми пропонуємо ремонт квартир в Києві , а також ремонт офісних приміщеннях будь-якої площі. При цьому наш штатний дизайнер з великим досвідом роботи допоможе розпланувати простір і зробити його максимально зручним.

Bez-imeni-2

Принципи сучасного ремонту в офісі

1. В офісному приміщенні не буває занадто просторо і світло

Згідно з останніми дослідженнями, перебування на робочому місці без освітлення природними джерелами світла негативно позначається на продуктивності співробітників. Протягом року вчені спостерігали за станом здоров’я і продуктивністю двох груп робітників. Одні працювали в закритому приміщенні і 90% часу проводили під штучним освітленням. Друга група робота на відкритому майданчику влітку; і в закритому, але освітленому природним світлом, цеху. В результаті показники продуктивності першої групи були нижче на 40%.

Саме тому офіс, який представляє собою великий простір, без капітальних перегородок всередині (при необхідності зонування можна використовувати скло), з великими панорамними вікнами – ідеальний варіант для сучасного офісу.

BrandBase-10

На користь такого рішення говорить і інше дослідження. Наявність загального простору дозволяє розвинути командний дух, зміцнити відносини між різними групами співробітників, які працюють над досягненням однієї мети. Таке «просторове об’єднання» допомагає більш легкому і повного розуміння глобальних завдань. А розуміючи кінцеву мету, набагато простіше домогтися результату.

2. Зонується простір

Конференц-зал, їдальня, кабінет керівника – формуйте зону, але не зводите стіни. Скло і різні екрани допоможуть ефективно зонувати простір, створюючи необхідний комфорт.

254

3. Зручне зберігання речей

В офісі все повинно бути функціонально і максимально продумано. Це відноситься як до столів (вітається безліч полиць, шафок, до яких зручно добиратися, органайзерів, зручно розташованої офісної техніки), так і до просторів (грамотне розташування столів, проходів, стелажів). Проект повинен бути не просто красивим, зручність і комфорт в сучасному офісі займають головне місце (в якому б стилі ви не планували дизайн). Робоча зона для кожного співробітника повинна бути якісно спланована і продумана: де будуть лежати документи і стояти комп’ютер, куди викидати сміття і т.д.

PRIMO-SLIDING-DOORS-Dieffebi-253588-rel79661315

4. Інвестиції в меблі

Так, це дорого … але воно окупитися. За рахунок ремонтів, які ви змушені будете робити, купуючи недорогі меблі. Дешевий офісний стілець може викликати скарги на здоров’я (ломоту, болі в шиї і хребті) і, врешті-решт, привести до прогулів. А це загрожує падінням продуктивності. Вкладати кошти потрібно не тільки в рекламу, але і в співробітників, тому що вони – ваш головний потенціал. Заощадити на ремонті можна по-іншому, і це буде не на шкоду якості. Читати докладніше: https://budexim.com.ua/zimnyaya-zakupka-ekonomiya-do-40 .

H0Z143e3C764K082

5. Ремонт офісу – це ваш стиль

Якщо ваш офіс схожий на сотні інших, це неправильно. Одна з помилок, яку здійснюють власники компаній при ремонті, вирішивши зробити ремонт офісу в Києві – замовлення типового проекту. Ваш офіс, як ваша компанія, повинен мати обличчя. Наявність лого на стіні, рекламної продукції, «дошки пошани» та інших фішок роблять його живим, викликають інтерес відвідувача. Крім того, зовнішній вигляд, згідно з дослідженнями, закладає фундамент для розвитку корпоративної культури.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар