Як вибрати підрядника для ремонту квартири

Від 0
705

Плануєте ремонт? Завдання з одного боку приємне, а з іншого – складне – потрібно продумати, що робити з речами в квартирі на час проведення робіт, спланувати дизайн, обрати нові меблі ти сантехніку, а головне – визначитися з будівельною бригадою. Але де і як знайти хороших фахівців, щоб результат однозначно порадував?

smeta

Які роботи потрібно виконати? Визначте майбутні завдання

Щоб розмова з будівельною бригадою була конструктивною, заздалегідь визначтесь із об’ємом наступних робіт. Це не повинно бути просто – ми хочемо новий ремонт, розкажіть що саме плануєте робити, чи є рекомендації і побажання, в які терміни хочете бачити результат? Так ви зможете швидше домовитися й отримати максимально розгорнуті відповіді на всі запитання. Важливо – простіше працювати з бригадою, яка надає широкий спектр послуг – повноцінний ремонт під ключ.

 

Прислухайтеся до рекомендацій знайомих

Завжди простіше приймати рішення, коли можна особисто ознайомитися з роботою тієї чи іншої бригади. Наприклад, сусіди недавно зробили свіжий ремонт або ж хтось із ваших родичів захоплено розповідає про вдалу співпраці з будівельною компанією і дуже раді результату. Ви завжди можете оцінити такий ремонт, придивитися до деталей і вирішити, чи хочете запросити бригаду для виконання робіт в своєму будинку. Після цього можна домовитися про зустріч і конкретно обговорити всі моменти з потенційними робітниками.

img1

Є інші варіанти?

А що якщо на даний момент немає знайомих з хорошим свіжим ремонтом? Ситуація стає більш складною, але далеко не безвихідною. Вся різниця в тому, що пошуками доведеться займатися самостійно. Як же можна знайти компанію, яка надає послуги з ремонту квартир в Київ? Найпростіший варіант – Google! У пошуку вбиваєте “Ремонт квартир Київ” і перед вами буде маса сайтів компаній на вибір. А якщо ви купили квартиру в новобудові, озирніться по сторонах, на дошці оголошень і в ліфті буде чимало пропозицій по ремонту. Всі деталі легко дізнатися, зателефонувавши за вказаним номером телефону. Але не забувайте, що обираючи підрядника, можна легко потрапити в халепу. Щоб цього не сталося, читайте нашу статтю: https://www.budexim.com.ua/kak-ne-popast-na-kryuchok-nechestnomu-podryadchiku.

Вирішили обирати через сайт? На що в першу чергу звернути увагу?

  • Досвід. Дізнайтеся як давно компанія на ринку. Цю інформацію можна знайти на головній сторінці сайту або у вкладці “Про нас”.
  • Приклади робіт. Подивіться портфоліо компанії. Зверніть увагу на дати додавання альбомів. Важливо, щоб фото публікувалися систематично і приклади були свіжими.
  • Новини. Кожна висококласна будівельна компанія намагається вести блок новин – там публікується інформація щодо самого бізнесу і корисні лайфхаки для клієнтів і цільової аудиторії.
  • Якість контактної інформації. Подивіться наскільки просто зв’язатися з компанією. Скільки номерів вказано? Чи є електронна пошта і фізична адреса фірми?

Вибір за вами!

Не зупиняйтеся на виборі однієї компанії, відберіть мінімум 3-4 варіанти та домовтеся про зустріч. Розкажіть про ваші побажання і поставте всі питання. Попросіть портфоліо на види робіт, які будуть здійснюватися у вашому домі. Запитайте про ціни і терміни. По можливості поспілкуйтеся з різними фахівцями, які працюють в компанії, та потенційно мають відношення до майбутнього ремонту.

10fd80819218a8ba0d9a2ac79480ad20

Порівняйте відповіді, ціни, зручність співпраці й професіоналізм кожної бригади. Визначте лідера і сміливо переходите до наступного етапу співпраці.

БудЕксім з радістю запрошує на спілкування і консультацію. Ми професіонали своєї справи і готові стати для вас ідеальним підрядником!

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар