Як вибрати підрядника для ремонту квартири

Від 0
12

Задумали ремонт? Зима, та й весна – прекрасна пора для того, щоб все продумати. Придумати, як повинна виглядати квартира (або кімната); запланувати куди подіти речі, коли почнеться ремонт; і … вибрати людей, які втілять всі ваші задуми в реальність. Так де ж можна знайти компетентних фахівців і як це зробити?

smeta

Визначтеся з об’ємом робіт

Перед тим, як шукати підрядника визначте що необхідно: це повинна бути заміна сантехніки або вікон, ремонт спальні або капітальний ремонт приміщення. Підбирати фахівців набагато простіше під конкретний фронт робіт.

Зручне місце розташування відділень

Найпростіший спосіб знайти підрядників – запитати знайомих і родичів, які вже мають досвід замовлення послуг будівельної компанії або виклику майстра. В цьому випадку ви зможете не тільки отримати інформацію про працівників, а й подивитися на результат. Якщо результат вам сподобався – сміливо телефонуйте в компанію і домовляйтеся про зустріч. При зустрічі – запитуйте і аналізуйте. Так можна підібрати майстрів під конкретний вид робіт або знайти компанію, яка пропонує широкий спектр послуг.

img1

Додаткові варіанти

Не сподобався результат чи не виявилося знайомих зі «свіжим ремонтом»? Не варто опускати руки. Наступний варіант – самостійний підбір кандидатів. Де можна знайти компанії, які пропонують послуги з ремонту квартир в Києві ? Варіантів, насправді, величезна кількість: перше, що спадає на думку – «Google в допомогу». Тут можна знайти дошки оголошень (частіше на цих ресурсах пропонують свої послуги майстра, рідше – компанії), простий пошук за ключовою фразою, наприклад, «ремонт в Дарницькому районі». Також для пошуку підійдуть регіональні газети з оголошеннями. Якщо ви проживаєте в новобудові – просто придивіться до оголошень (на прохідній, на дверях під’їзду, дошках оголошень або на форумах мешканців в інтернеті). Як не потрапити в халепу, вибираючи підрядника читайте тут:https://budexim.com.ua/kak-ne-popast-na-kryuchok-nechestnomu-podryadchiku .

На що звернути увагу, якщо ви відкрили сайт компанії?

  • Як давно вона надає послуги з ремонту (як правило, або на головній сторінці або в розділі «Про компанію»).
  • Чи підтримується сайт? Цю інформацію можна побачити в самому низу сторінки.
  • Чи є розділ портфоліо? Тут можна подивитися які роботи робили фахівці.
  • Чи є новинний розділ (зі статтями) і з’являються там нові матеріали?
  • Наскільки якісно заповнена інформація в контактах (адреса, телефон, пошта).

Вибір

Відберіть кілька варіантів компаній (майстрів), зателефонуйте і домовилися про зустріч в офісі. Зверніть увагу на відносини в колективі, на сам офіс, попросіть портфоліо та на конкретному прикладі розпитайте який фронт робіт виконувався.

10fd80819218a8ba0d9a2ac79480ad20

Під час обговорення ціни, варто розуміти, що озвучена буде (якщо буде) типова ціна. Враховуйте, що у вас можуть бути свої особливості, які, можливо, потребуватимуть додаткових коштів на ремонт. Якщо вибираєте за вартістю і хочете вписатися в бюджет важливий – вибирайте 2-3 компанії з оптимальною для вас ставкою. При цьому не варто гнатися за підозріло дешевими пропозиціями. Після того, як зроблений вибір – домовляйтеся про виклик майстра (на виміри).

При зустрічі – задавайте всі питання, що цікавлять і уточнення, які ви продумали, поки планували ремонт. Не варто соромитися … ви замовник, тому питайте про все (термін робіт, вартості, додаткових витратах, чи потрібно і як підготувати простір і т.д).
І тільки після всіх запитань і наданих на них відповідей, можна вибирати і укладати договір з підрядником.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар