Переваги і недоліки паркетної дошки

Від 0
1085

Паркетна дошка – прекрасний вибір для підлогового покриття. Вона екологічно чиста, надійна і красива. Вона виконана на основі трьох деревних шарів, і має розміри до 200х20 см.

Два нижніх шару складаються з дерев’яних елементів, розташованих перпендикулярно один одному. Верхній – імітація паркету у вигляді тонкої дошки.

Паркетна дошка в інтер'єрі
Інтер’єр вітальні з паркетною дошкою

Чи варто купувати таке покриття для ремонту квартири в Києві ? Які його переваги і недоліки? Давайте розберемося.

Переваги паркетної дошки очевидні

 • зовнішній вигляд практично нічим не відрізняється від набірного паркету, проте її укладання відбувається набагато швидше і простіше – це відмінний варіант для класичних інтер’єрів в класичному стилі. Детальніше: https://budexim.com.ua/klassicizm-vsegda-aktualen ;
 • верхній шар складається з деревини, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якого інтер’єру кімнати, тому досить часто її вибирають для ремонту спальні;
 • повністю натуральний деревне склад, який відповідає всім екологічним нормам і стандартам;
 • після установки дошка не деформується, що пояснюється цілком вдалою конструкцією;
 • має хороший рівень шумоізоляції;
 • проста в догляді, приємна на дотик, не накопичує статичну електрику.

Незважаючи на всі позитивні риси, дошка все ж має ряд мінусів, які не дають їй обігнати в популярності оригінальний паркет.

Паркетна дошка
Паркетна дошка

Недоліки паркетної дошки:

 1. Нестійкість до механічного впливу. Таке покриття не розраховане на великі навантаження – верхня дошка дуже тонка, при найменшому механічному впливі її можна подряпати, продавити, зробити невелику тріщину і т.д.
 2. Відсутність тепло- гідрозахисту, а також несприйнятливість до хімічних засобів чищення, що в деяких випадках значно ускладнює догляд.
 3.  Якщо потрібне відновлення, то міняти доведеться всю дошку. І тут ще одна проблема – не завжди виходить знайти ідентичну через постійне оновлення асортименту в будівельних магазинах.
 4. Таким матеріалом неможливо провести фігурну кладку статі. Навіть варіант з косою кладкою не такий простий, як здається: вимагає титанічних зусиль і професійного підходу.
 5. Середній термін служби дошки складає в середньому 20 років. Однак, неправильна його укладання може значно скоротити цей час.

Якщо ви хочете не помилитися у своєму виборі, телефонуйте нам. Ми працюємо c укладанням паркету і паркетної дошки більше 10 років, і точно знаємо, що таке якісний матеріал для підлоги. Підбір якісного покриття, його швидке укладання – 100% гарантія краси вашого будинку.

Телефонуйте і замовте послуги
вже сьогодні!

Ви на вірному шляху: всього один дзвінок і ваше житло перетвориться на краще!

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар