Переваги зимового ремонту в квартирі

Від 0
861

Склалася думка, що ремонтні роботи краще виконувати в теплу пору року. Однак ми вирішили розвіяти цей міф, тому що зимовий ремонт в квартирі має ряд незаперечних переваг.

Економія бюджету

Оскільки зима – не найпопулярніший час для проведення ремонту, то і попит на будівельні матеріали також невеликий. У зв’язку з цим багато магазинів пропонують в цей період хороші знижки, часом доходять до 20%. Але не рекомендується купувати їх на ринку, так як під впливом низьких температур може зіпсуватися якість. Компанії, що продають пластикові вікна, працюють взимку за тим же принципом. Тому роблячи ремонт в цей час ви можете істотно заощадити свій бюджет і витратити його на придбання, наприклад, більш дорогих меблів або декоративних елементів.

Зимовий ремонт в квартирі

Порожні магазини

Погодьтеся, приємно здійснювати покупки в напівпорожньому магазині. Можна детально вивчити цікаву для продукцію, не поспішаючи вибрати потрібний матеріал, та й консультант приділить більше часу особисто вам. Влітку так зробити не вийде.

Кращий вибір майстрів

Найняти хороших фахівців взимку набагато простіше. А ще можна заощадити, так як багато бригади роблять хороші знижки в цей період. Існує думка, що ремонт зроблений взимку довго не прослужить, але це не так, якщо ви візьмете професіоналів. Ще однією причиною на користь зимового найму майстрів може послужити відсутність поспіху. Влітку, коли багато замовлень, ремонтники поспішають закінчити один проект і приступити до іншого з метою не упустити клієнта і заробити більше грошей відповідно.

Комфортні умови роботи

Влітку при наклеювання шпалер важко тримати вікна закритими, але це необхідно інакше матеріал почне відклеюватися від стіни. Взимку ж працює опалення, яке прогріває приміщення і висушує повітря. Відповідно шпалери, фарба, шпаклівка і інші матеріали будуть просихати швидше. А майстри зможуть працювати в комфортних умовах. Єдине, потрібно стежити за вологістю, вона не повинна бути менше 55%. Для цього використовують зволожувач або наливають воду в ємність і ставлять у батареї.

Краща “видимість” проблемних місць

Взимку на вікнах, схилах або в кутках кімнати може з’явитися вогкість або навіть небезпечний для здоров’я людини грибок. Влітку ж цієї проблеми не видно. Але як тільки прийдуть холоди, вона обов’язково проявиться, але вже на новому ремонті.

Ремонт в зимовий час

Рекомендації фахівців

Щоб уникнути неприємних моментів, пов’язаних з виконанням ремонтних робіт в зимовий час, скористайтеся наступними порадами:

  • температура в приміщенні не повинна бути нижче 5 градусів тепла. В основному це стосується нових будинків, не підключених до системи центрального опалення. У діючих будинках навряд чи може статися така ситуація;
  • краще не встановлювати пластикові вікна при температурі нижче 15 градусів тепла. Але якщо є можливість купити вікна за хорошою знижкою, купите і залиште до весни;
  • будівельні матеріали, принесені з вулиці, потрібно залишити на 1-2 дня в приміщенні, де буде проходити ремонт;
  • заміна радіаторів взимку не дуже хороша ідея. Максимальний час, на яке можна перекрити стояк, 8 годин. У нових будинках є можливість перекрити квартиру індивідуально, але в обох випадках працювати доведеться швидко. А поспіх не завжди дає позитивний результат;
  • не лінуйтеся читати інструкцію, яка додається до всіх будівельних матеріалів. У ній можуть бути вказані особливості їх використання взимку.

Істотна економія на матеріалах, вікнах, більший вибір фахівців, можливість побачити проблемні місця – все це робить зимовий ремонт набагато вигідніше, ніж літній.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар