Кращі пластикові вікна: які варто поставити в своєму будинку?

Від 0
886

При ремонті, практично, всі намагаються замінити застарілі дерев’яні рами на ПВХ-склопакети. Але чи дійсно завжди така заміна доцільна?

Гарне теплозбереження і звукозахист

Склопакет займає 60-75% площі вікна. Саме він визначає шумозахисні та теплозберігаючі властивості вікна. Звичайно, у ПВХ-вікон вони вищі, ніж у дерев’яних конструкцій. Але тут важливо знати, що далеко не всі пластикові віконні блоки однакові. Вибирайте продукцію перевірених виробників, з декількома повітряними камерами. Тоді в приміщення точно проникне мінімум холодного повітря і стороннього шуму.

Кращі пластикові вікна

Статус і концепція

Тим, хто створює індивідуальні інтер’єри в престижних будинках, потрібно звертати увагу не тільки на технічні характеристики вікон. Вони також повинні відповідати дизайну. Так, для більшості інтер’єрів також підійдуть стандартні квадратні і прямокутні ПВХ-вікна, або пластикові конструкції круглої, напівкруглої, трикутної форми. Але іноді найбільш гармонійно виглядає дерев’яна віконна рама. А в індустріальних інтер’єрах, наприклад, в стилі хай-тек, можуть бути встановлені і вікна з алюмінію. Але треба запитати у виробника, оснащені вони «термомостами», які забезпечать їм хороші теплофізичні характеристики.

Бюджетно і стильно

Вікна з білого ПВХ використовуються для скління масового житла економ-класу, дитячих садків, шкіл, капітально ремонтуються старих будинків, громадських будівель, дачних будиночків, недорогих котеджів. Але якщо ви хочете, щоб інтер’єр був виразним вибирайте пластикові конструкції з кольоровим профілем. Ламінація спеціальними плівками дозволяє робити продукцію не тільки різних кольорів, але з імітацією текстури натуральної деревини дорогих порід.

Дерево екологічніше?

Пористість деревини – головне маркетингове перевага вікон, зроблених з такого матеріалу. Багато виробників стверджують, що у дерев’яних конструкцій немає проблем з повітрообміном. Але насправді, це помилкова думка. Свіже повітря в старих конструкціях проникає через щілини в сінях, а не через дерев’яні рами. У сучасних вікон з натуральної деревини є 2-3 контуру ущільнювачів, тому повітропроникність у них абсолютно така ж, як і у пластикових.

Таким чином, щоб вибрати вид вікон в квартиру або будинок, потрібно орієнтуватися на кілька характеристик: кліматичних особливостей регіону проживання, фінансових можливостей, дизайну приміщення і зовнішніх якостях вікон. Тільки такий комплексний підхід дозволить знайти ідеальний варіант для вас!

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар