Пол в офісі: який вид покриття вибрати?

Від 0
938

З естетичного боку на вибір статі для офісного приміщення впливають: площа і дизайн приміщення, спеціалізація організації, корпоративна символіка і т.д. Це все стосується естетичної сторони. З практичної ж боку підлога повинна бути: безпечним, зносостійким і легким у догляді. Бажано, щоб він забезпечував хорошу шумоізоляцію. Тоді ваші співробітники не будуть відволікатися від роботи на сторонні шуми. Ще одним важливим моментом в цьому питанні є установка статі. Чим вона простіше, тим менше фірма буде в просте і, відповідно, тим менше прибутку втратить.

Далі ми поговоримо про існуючі види підлогового покриття для офісних приміщень. Дізнаємося переваги і недоліки кожного з них.

Пол в офісі

Лінолеум

Досить популярний вид статі через свою ціни і легкості монтажу. Має великий колірний асортимент, добре поглинає сторонні шуми і легкий у догляді.

Буває трьох типів:

  • побутовий;
  • напівкомерційний;
  • комерційний.

Побутовий підходить для домашнього використання. А от інші два типи – набагато міцніше, тому їх можна постелити в офісному приміщенні. Але поряд з усіма своїми достоїнствами мають один великий недолік – на покритті залишаються вм’ятини від важких меблів.

Ламінат

Не менш популярний і міцний вид підлогового покриття. Також має великий вибір кольорів, легко встановлюється і миється.

Розділяється на класи:

  • 31 – найменш міцний з усіх, найкраще підійде для кабінетів;
  • 32 – використовують в маленьких офісах, яким характерна невелика прохідність людей;
  • 33 – підходить для великих офісів, де передбачається збільшене навантаження на покриття підлоги;
  • 34 – найміцніший і зносостійкий клас. Його використовують у спортивних залах, аеропортах, великих магазинах.

Мінусом такого статі є дуже слабка шумоізоляція. Тому при його укладанні обов’язково використовують м’яку підкладку.

Ковролін

Виготовляють з натуральних і синтетичних волокон. Останній використовують для офісних приміщень і виробляють з поліпропілену, поліакрилу, поліаміду або поліестеру. Поліпропіленовий ковролін найдешевший з усіх, але він швидко зношується і його не можна чистити за допомогою миючих пилососів. Тому його використання в офісі вкрай небажано.

Для цих цілей краще вибирати підлогове покриття з поліаміду. Він простий у застосуванні і має хорошу зносостійкість в порівнянні з іншими видами. Віддавайте перевагу килимовому покриттю з коротким ворсом. Ковролін в основному стелять в переговорних кімнатах, в кабінетах керівників, а також в релакс зонах.

Керамічна плитка

Ідеальне покриття для офісних приміщень з великою прохідністю людей. В процесі експлуатації не деформується, не вигорає на сонці і не боїться вологи. Виготовляється з екологічно чистих і пожежобезпечних матеріалів.

У разі появи тріщин або відколів на плитці її легко замінити. Єдиним мінусом такого підлогового покриття є його монтаж, який займає досить багато часу.

Наливні підлоги

Володіє підвищеними експлуатаційними характеристиками, міцністю и пожаробезопасностью. Не має стиків, не схильний до деформації, стійкий до впливів. Технологія наливної підлоги дозволяє реалізувати абсолютно будь-який дизайн.

Підлога бувають: цементно-акрилові, поліуретанові, епоксидні і метілметакрілатние. Для невеликих приміщень ідеальним варіантом стануть поліуретанові наливні підлоги, а ось епоксидні – кращий вибір для офісів з великою кількістю співробітників.

Вибираючи той чи інший вид підлогового покриття, завжди пам’ятайте, що воно повинно бути не тільки економічно вигідно, але і безпечно! Пол повинен бути максимально зручним для пересування і не завдавати шкоди здоров’ю людини.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар